Kezdőoldal » Utazás » Európa » November-December-Januárban...

November-December-Januárban hová lehet utazni olcsón?

Figyelt kérdés
2023. aug. 29. 08:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én decemberben voltam Egyiptomban. Oda sajnos drága a repjegy, mert nem igazán visz fapados, de egy hét alatt, repjeggyel, kajával, szállással, uberrel, programokkal, szuvenírekkel stb, együtt nem költöttem 250e forintot. Nem tudom, hogy ez olcsónak számít, nekem ahhoz képest igen, hogy másik kontinensre, valszeg drágább lenne elmenni.
2023. aug. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Most mar sehova. Régen volt Eilatba Kabába 6 ezerért oda-vissza téli szezonban.
2023. aug. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ…nyárba akarsz utazni vagy mindegy? Mert pl Olaszország télen olcsó, de nagyon kellemes idő van.
2023. aug. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Bárhová, kivéve a karácsony-szilveszter körüli időszakot. Akkor sehová nem lehet olcsón.
2023. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Aszongya a feleségem unokatestvére, hogy Törökország neki egy hétre 120 ezer volt. Vagy hazudik, vagy olcsó volt. Azt nem tudom télen mennyi lehet.
2023. aug. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lengyelországba. :) Olcsó és gyönyörű, bár hideg és csapadékos náluk a tél.
2023. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
Balatonra
2023. aug. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
5: Törökországban bármikor beüthet télen egy hóesés, hóvihar, de lehet hogy szerencsés az ember. A mediterrán éghajlat nem azonos a trópusival. Biztos 22-25 fok feletti levegő és vízhőmérséklet csak a trópusi égövön tutti. A legközelebbi raktérítő alatti helyek, amik nem közel-keletiek, nem veszélyesek és van valódi turizmus, az a Zöld-foki és Zanzibár és a Seychelles. Én ezek mellett meggondolnék egy messzebbi Vietnamot pl. összköltség/idő/érték arányban.
2023. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kanari szigetek
2023. aug. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kicsit pontosíthatna, hogy az adott időszakban mik az elvárásai, mert így nehéz.

Ha csak napozni, fürdeni szeretne, akkor trópusi területek jönnek csak szóba szinte, ami nyilván nem olcsó, de relatív olcsóbbat lehet keresgélni.

Ha csak az itthoninál kellemesebb időjárásra vágyik, akkor több hely is szóba jöhet, amiket már írtatok, sőt, ezek közül is vannak fürdésre esélyesebb, de azért nem dögmeleg helyek (Karári szigetek, esetleg Ciprus stb.).

Az is lehet, hogy mindegy neki az idő, de csak akkor ér rá, ebben az esetben bőven lehet szimpla városnézős helyeket keresgélni, ahol az itthonival kb. megegyező a klíma, de olyankor nincs tömeg, nyugodtabban szét lehet nézni (ilyen lehet Málta vagy szomszédos nagyvárosok Európából).

Szóval vaktába szerintem kár lövöldöznünk, hátha konkrétabbat is ír a kérdező :)

2023. aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!