Kezdőoldal » Utazás » Európa » November-December-Januárban...

November-December-Januárban hová lehet utazni olcsón?

Figyelt kérdés
2023. aug. 29. 08:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%

#8

OK, de a kérdés az volt, hogy hova lehet utazni olcsón, nem volt benne Ráktérítő. Azt nem tudom miért menne valaki a januári 10 fokba Dél-Törökországba, de már szilvesztereztem Cagliariban ahol szikrázó napsütés mellett meleg nem volt csak baromi jó hangulat, viszont nem ajánlom a kérdezőnek, mert olcsóság sem volt. Ha kicsit kifejtené kérdező polgártársunk, hogy mit vár el egy utazás során, akkor könnyebb lenne segíteni neki. Meg mi az olcsó? Mert szerintem az Egyiptom 250 rugóért is olcsó, de biztos van akinek nem

2023. aug. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
32%
A kérdésben nincs benne Egyiptom, de Törökország sem.
2023. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Az se világos, hogy a rep.jegyre (utazás költségére) értette vagy a szállásköltségre.

Pl. a Balatonnál vagy éppen a horvát tengerparton a nyár a főidény, tehát a szállásköltség ezeken a helyeken télen biztos alacsonyabb - kivéve a szilveszter környékét.

De pl. városnézésre Görögországban teljesen jó lehet ez az idő. Sokkal inkább, mint nyáron. Vagy éppen Egyitomban nem a tengerben fürödni, hanem piramisokat (ill. általában az ottani kultúrát) megnézni.

De rep.jegynél meg leginkább az számít, mennyivel előre foglalod le. Nyárra is kifoghatsz olcsót, ha már januárban lefoglalod.

2023. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem igaz amit a 4es ír. Bariban szilvesztereztünk, oda ryan, vissza wizz. A repjegy plusz a szállás 4 éjszakára 125 volt kettőnknek. 30-án mentünk 2-án jöttünk.
2023. aug. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!