Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valóban lehet 30 ezer euróért...

Valóban lehet 30 ezer euróért lakást venni olaszországban?

Figyelt kérdés
Ezt nem nagyon akarom elhinni, mivel az csak 12 millió ft körül van. Ezt a hirdetést néztem, vannak még költségek, vagy nem ez az ára amit néztem? Igaz nem nagy lakás, meg egy 41 ezres kisváros szélén van. De elképzelhető hogy tényleg ennyi lenne? immobiliare.it. Monolocale buono stato, piano terra, Centro, Macerata - € 30.000 · 50 m² [link]

2023. szept. 7. 03:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Aki tud olaszul az lefordítaná. Mert google fordítóval fordítottam. Ja és ne azon gondolkodjatok, hogy miért vennék ott lakást, ha még olaszul se tudok, meg hasonlók. Csak kíváncsiságból néztem ezt az oldalt.
2023. szept. 7. 03:45
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Azért az izgalom ne menjen az alvás rovására. Olaszország is tele van sz@r helyekkel. Vannak 1 eurós falvak is, csak ott kell maradni 10 évig és fel kell újítani. Egyszer néztem, a legközelebbi helyek -asszem-Genova meg Ancona mellett voltak.
2023. szept. 7. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Igen, egész házat vehetsz bizonyos helyeken 1€-ért. De köteles vagy lakhatóvá felújítani, és 10 évig benne lakni.

Mondjuk, ha tudsz távmunkával dolgozni, akkor első osztályú lehetőség, és általában nagyon szép helyeken vannak ezek a falvak.

2023. szept. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Itt nem az 1 Eurós házakról van szó, amit fel kell újítani, de mindegy. Lényegtelen🙄
2023. szept. 7. 16:42
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Aki csóró, ne válogasson.
2023. szept. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
De, valogasson, mert ha a lakas olcso valahol, ahol amerre a szem ellat, nemcsak munkahely, bolt, orvos sincs, vagy menekulteket ott dob partra a tenger, stb, akkor mit csinalsz a negy faladon kivul amugy.
2023. szept. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6: nyilván megáll ez a terv a GYK-n és az álmokban, mielőtt nagyon bele"melegedsz" :).
2023. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
5-6 ezerért is kapni már lakható állapotú lakásokat de arra számolni kell hogy az átiratás mindennel együtt sacc per kb a vételár fele amit te fizetsz pluszban. Tehát ha 10 ezerért veszed kb 15-be lesz. Ezek általában félreeső helyeken vannak ahol nincs semmi munkalehetőség meg van hogy ennyiért a lakás egész jó állapotú de maga az épület eléggé ramaty.
2023. szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 scamdemic ***** válasza:
92%

„arra számolni kell”

1. arra számítani kell

2. azzal számolni kell

2023. szept. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#8 Azt én értem, magyarországon is vannak költségek a vételen, és a félreeső helyeken itt még drágábban lehet venni, és persze költeni kell a felújításra is. Na meg olaszországban talán egy kicsit szebb a táj, és enyhébb az éghajlat télen. A linkelt hírdetésben a bútorzattal együtt adják a lakást, és a konyhabútor önmagában megér nem is keveset. Köszi a választ mindenkinek, persze tudtam hogy rengeteg nehézség és + pénz van egy ilyen, vagy hasonló lakás, vagy ház megvásárlásával, de akinek mindig ez volt az álma, hogy ott éljen, annak ez nem áthidalhatatlan dolog. Persze lehet bérelni is,ami praktikusabb is, csak ezen árakat látva meglepődtem, hisz 12 millióért magyarországon lepukant, vagy kevésbé népszerű helyen se kapsz legalább ilyen állapotút berendezve. Na és még hozzáraksz a költségekre 6 milliót, még mindig 18 nál járunk. ( Bár én azt olvastam, hogy kb 10% a +költség, de van egy minimum hogy kis értékű lakásoknál is bejöjjön nekik a pénz.
2023. szept. 8. 04:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!