Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rómában a Borghese múzeumot...

Rómában a Borghese múzeumot csak online előrefoglalással lehet meglátogatni?

Figyelt kérdés

3 hét múlva utazok Rómába, és nincs szabad hely a weboldalukon, csak egy olasz csoportos jegy.


Egy két helyen olvastam, hogy sorba is lehet állni, és óránként 10 jegyet adnak így el, de máshol meg azt írják, hogy mindenképp előre kell foglalni.



#múzeum #Róma #Borghese
2023. szept. 16. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp be akarsz jutni, kivételesen érdemes egy szervezőt keresni. Az a probléma, hogy a hivatalos holnap alapján egyszerre 360-an lehetnek maximum a helyszínen két órás idősávokban, így mindegy, hogy a helyszínen adnak-e jegyet, mert lutri, hogy fognak-e kiadni egyáltalán.
2023. szept. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
lehet hogy valaki visszamondta, vagy nem tudom mi lehetett, de megnéztem este, és volt lehetőség csoportos túrára foglalni, így foglaltam gyorsan. Igaz, drágább volt 8 euróval, de legalább biztos a bejutás.
2023. szept. 17. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!