Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mérges kígyók Spanyolországban...

Mérges kígyók Spanyolországban? Mennyire elterjedtek Alicante és Barcelona, Valencia városokban?

Figyelt kérdés

Eléggé parázok a kígyőlóktól és egy ismerős ezzel heccelt, hogy ott sok van.


Novemberben utaznék.


Tudtam eddig is, hogy ott élnek mérges kígyók, de azt mondta bárhol belefuthatok ott, mert hemzsegnek...


Sokkolt kicsit. Nem tudom csak elijeszteni akart, vagy igazat mondott ..


Akik voltak, mi a véleményük?


Sajna még a sikló is rettegést vált ki belőlem. Hiába vicces ez másnak, nekem nem.


Ennek ellenére bejártam Európa számos nagyvárosát, szigetét, de eddig csak Magyarországon találkoztam kígyóval.(érdekes módon xD)


Valóban annyi lenne ott, hogy biztos belefutok 3-4 nap alatt? Csak a városban járkálnék és a tengerparton.


Köszi a választ


2023. szept. 18. 21:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

En ezt most irtam ki eloszor, nem tudom mirol beszeltek,esetleg orjatok az adminnak. Ha mar itt tartunk,akkor esetleg torolhetne is a kekeckedeseiteket.


Koszi Admin

2023. szept. 20. 04:31
 12/15 A kérdező kommentje:

En nem ugy latom a netwn,mintha alaptalan lenne a felelmem.


Masik,ha fel valaki valamitol,azt nem kellene kifikazni. Jo kis magyar bunkosag ez. Lehet en regen jartam erre,van eletem es nem itt toltom a napjaim,mint ti...

2023. szept. 20. 04:33
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen pont ezt látjuk, ahogyan remegsz otthon az asztal alatt!!
2023. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én csak mérges óriáspókokról hallottam a mediterrán vidékeken.


De minek mész akkor oda?!

2023. szept. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Tobb helyen jartam abban biztos vagyoo,mint te 13 as,meg igy,remegve is. :)))
2023. szept. 22. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!