Kezdőoldal » Utazás » Európa » Élnél Ausztriában?

Élnél Ausztriában?

Figyelt kérdés
Ha igen melyik része tetszik?
2023. szept. 26. 23:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%

Nem.

A meleget és a tengert kedvelem, mivel ott ilyen nincs, így nincs értelme nekem odaköltözni Magyarországról egyelőre :)

(A BM-nél dolgozom, az amúgy sem olyan szakma, amivel külföldön sokra mennék 😀)

Ja, és nem tetszik a német nyelv, hiába van nyelvvizsgám, nem szeretném 0-24-ben hallgatni magam körül :)

Ettől függetlenül elismerem, hogy vannak szép részei (pl. hegyek, hegyvidékek), meg bizonyos esetekben jobban meg lehet élni, mint Magyarországon, tehát biztos van, akinek egy vagy több okból vonzóbb, nem akarom leszólni, egyszerűen csak engem nem mozgat meg egyáltalán.

2023. szept. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
14%
Élne a fene egy olyan putri országban.
2023. szept. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Igen, a hegyekben.
2023. szept. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 scamdemic ***** válasza:
93%

Élnék, de csak nyáron, télen inkább a Kanári-szigeteken. :)

Tirol a legszebb, de a Großglocknerről se csúnya a kilátás.

2023. szept. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
13%
Nem, begyepesedett falusi / tanyasi parasztok laknak ott. A nagyobb városokban szintén érezhető a vidéki mentalitás, Bécstől sem estem hanyat. Engem a valódi multikulturális világvárosok vonzanak, nem véletlenül élek Torontóban, ahol egy hajléktalan haladottabb szellemiségű, mint egy átlag osztrák lakos.
2023. szept. 27. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

Igen èlnèk ès gondolkodunk is rajta,hogy Burgenlandba költözünk.

15 èvet èltem nèmet nyelvterületen és ha újra kezdem , kezdjük annál messzebb lehet nem megyünk

2023. szept. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk Bécs nagyon bejött. Nem véletlenül stabilan az első a világ legélhetőbb nagyvárosainak listáján.

Jó, hogy nincs messze, Budapest 2.5 óra akár autóval, akár vonattal. Sopron és Pozsony egyaránt 65 km-re van.

2023. szept. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 winR ***** válasza:
92%

Igen. Már ahogy átmész a határon, látszik az óriási különbség.

Salzburgerland, Tirol, Voralberg

2023. szept. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"Torontóban, ahol egy hajléktalan haladottabb szellemiségű, mint egy átlag osztrák lakos."


Ez valami troll válasz? 😀

Hasonlitsd már össze a két országot. Nézd már meg az osztrák oktatási rendszert, egészségügyi rendszert. Híresek a szociális szolgáltatásokról és híres a tudományos és kultúrális élet. Modern települések, az infrastruktúra még a magas hegyek közötti kis falvakban is jól kiépített, a statisztikák szerint a boldogságindex Ausztriában az egyik legmagasabb a világon, Bécs folyamatosan nyeri a világ legélbetőbb nagyváros címét, az osztrák társadalom úgy általában elfogadó és befogadó.

Persze nehéz ezt meglátni a koszos-büdös észak-amerikai felhőkarcolós plasztik gettóból...

2023. szept. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
18%

Igen egyetértek azért Kanada egy nagy liberális szenny, bár sose jártam mèg ott ,de nem szeretném ha a fiam fiúként menne suliba és lányként jönne haza...

Szerencsére ez azért mèg Ausztriába ennyire mèg nincs túl tolva , legalábbis remélem

2023. szept. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!