Kezdőoldal » Utazás » Európa » Élnél Ausztriában?

Élnél Ausztriában?

Figyelt kérdés
Ha igen melyik része tetszik?
2023. szept. 26. 23:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
62%

"a statisztikák szerint a boldogságindex Ausztriában az egyik legmagasabb a világon, Bécs folyamatosan nyeri a világ legélbetőbb nagyváros címét"


Ez mind szép és jó csak a kérdés arra vonatkozott, hogy 'Élnél-e Ausztriában?' amire én kifejtettem a saját véleményemet. Tőlem olyan címeket nyerhet el amilyet akar én ezt lesz@rom, nem az alapján fogok egy helyre költözni, hogy bizonyos gazdasági lapokban milyen statisztikai mutatóval rendelkezik, hanem a saját tapasztalatomra hagyatkozom. A személyes véleményem alapján ausztria továbbra is egy pusztulat tele elmaradt falusi gyopárokkal. De persze ha neked vonzóbb a vidéki életmód mint a felhőkarcolók világa akkor hajrá, saját szíved joga. 🙂


"Igen egyetértek azért Kanada egy nagy liberális szenny, bár sose jártam mèg ott ,de nem szeretném ha a fiam fiúként menne suliba és lányként jönne haza..."


Ez viccesen hangzik így, hogy még nem jártál Kanadában, gondolom az M1 híradó révén lettél ilyen tájékozott. Ausztriában is vigyázz, mert onnan lehet haza sem tér még nőként sem a gyermeked, mert megeszik őt ötször útközben az emberevő migránsok!

2023. szept. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Bécs már akkor igazi nagyváros volt, amikor Toronto helyén sátrakban gubbasztottak az indiánok....
2023. szept. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
10%

Felesleges vitázni, a kérdező feltett egy teljesen szubjektív kérdés, de úgy látszik csak az "igen" válasz hasznos, én "nem"-et írtam, fikázás nélkül meg is indokoltam, erre lepontoznak.

Már megint gratulálok a gyakori népének :)

2023. szept. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
En igen. Lehet hogy fogok is.
2023. szept. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
97%

Jaj, nehogy elhiggyétek, hogy Torontóból osztja az észt az egyik válaszoló.

Inkább valamelyik budapesti panelgettóból okoskodik itt a multikultiról.

2023. szept. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Selbstverständlich😁
2023. szept. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Szivesen, de nem beszelek nemetul.

Ezert Irorszagban elek. Ez is szep orszag, igaz írul sem beszelek :)

2023. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

17 Írül még az írek nagy része sem beszél :) (én is itt élek:))

Amúgy én pont azért nem, mert annyira nem tetszik a német nyelv, nem akarom megtanulni és nem akarok németül kommunikálni a hétköznapokban. Úgy meg sehol sem élnék, hogy nem tanulom meg folyékonyan a nyelvet, akkor se ha pl. Bécsben elboldogulnék nélküle. Van még pár ország, ami csak emiatt esik ki nálam az opciók közül.

2023. szept. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Én most kezdtem németül tanulni, hogy 2-2.5 éven belül a párommal elhúzhassunk innen Ausztriába.
2023. szept. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Német egy nagyon szép nyelv pedig, kár, hogy nem beszélem. Londonban cégen belül költözhettem volna Hamburgba, nyeltudas miatt hiúsult meg. Bécs mégjobb lett volna, mert a családom Zalában él, közelebb lett volna mint Budapest
2023. szept. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!