Kezdőoldal » Utazás » Európa » Eiffel torony szuvenír boltján...

Eiffel torony szuvenír boltjának árai?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki megtudja nekem mondani, milyen árakra tudok most számítani, az Eiffel torony saját szuvenír boltjában?

2023. okt. 21. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem mentem be oda, de ha tippelnem kéne, ott a legdrágább a városban, úgyhogy lehet nem oda kéne mennetek.
2023. okt. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

2018-ban voltam, az első emeleten lévő szuvenírbolt tényleg viszonylag drága, viszont minőséges darabokat árulnak. Én csak egy kis fém Eiffel-tornyot vettem, akkor 7 euró volt. A környéken lévő afrikai árusok olcsók de bóvli nagyon. A Trocadéro metróállomás aluljárójában is van egy jó szuveníres, mi ott vásároltunk, megfizethető és nem bóvli.


Esetleg még a Sacré-cœur katedrálisnál van egy szuveníres utca, ott nem vásároltunk viszont nagyon nagy a választék.

2023. okt. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!