Kezdőoldal » Utazás » Európa » Manapság kinek éri meg utazási...

Manapság kinek éri meg utazási irodák szolgáltatásait igénybe venni?

Figyelt kérdés
Azért merült fel ez az ötlet, mert első repülőutam lenne, és ők biztos profik, de ugyanakkor meg sokan ellenük vannak. Az úti cél valamelyik Görög sziget lenne elsősorban. Angolul alapszinten beszélek, inkább a tájékozódási képességeim miatt aggódok. :D

nov. 8. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak, akik nem beszélnek idegennyelveken, és szükségük van egy magyar idegenvezetőre. (illetve ha valami nagyon egzotikus az úticél, mint pl Madagaszkár, ahol nem fejlett a turista-infrstruktúra)


Ha beszélsz angolul, akkor egy görög nyaralást pénzkidobás irodán keresztül szervezni.

Felmész Wizz/Ryanair honlapjára repjegyért, a bookingon meg foglalsz egy neked tetsző szállást.

nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Legyen nálad egy okostelefon, legyen rajta net. Így már csak egy hülye téved el.
nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%
#2 aztán fizesd a jó kis roaming díjakat. Nem is kell messzire menni, Szerbiában fél óra Google Maps 19 rugóba fáj.
nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

#3: hogy jön ide Szerbia? Görögországi repülőútról volt szó.

Görögország EU tag, így nincs roamingdíj.

nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

@3 Vagy veszel 1000 dínárért egy eldobható SIM-et és netezel vidáman. Görögországban meg ez sem releváns.


Egy ilyen útra 100 éves kor alatt, ha tudsz kezelni egy Google Mapset meg Translate-et, akkor szerintem nincs értelmezhető módon felhozható érv az utazási irodák mellett. Legalább duplájába fog kerülni, csomó megkötéssel jár, minek csinálna ilyet az ember.

nov. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Akinek több a pénze mint az ideje a szervezésre. Pl főnököm.
nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Amíg böngészel az utazási irodák ajánlatai között, addig le is foglalod magadnak a repjegyet meg a szállást.
nov. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%
Akik életképtelenek meg akiknek pénzük van de igényük nem sok.
nov. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Dél-Afrikai szafari túrát mondjuk nem biztos, hogy egyénileg foglalnék, illetve Vietnámba sem szívesen utaznék el egyedül :D Európán belül viszont sztem sem szükséges utazási iroda. Booking és repjegy foglalás, aztán ennyi.
nov. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%

#9 Dél Afrikában pl. Fokváros, teljesen jó egyedul. Kocsit bereltem, este nyugodtan tudtam aludni, nem feltem, hogy az utcan tortenik valami az autoval.

Johanesburgban viszont mar olyan szallast valasztottam, akik ertem jottek a repterre es onnan egy szervezett szafarira mentem egy hetre.


Helyi iroda szolgaltatasat vettem igenybe, igy jobban jartam, mintha kozbeiktatok egy magyar utazasi irodat a szafari lefoglalasahoz.

nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!