Kezdőoldal » Utazás » Európa » Easyjet-nél lehet 15 évesen...

Easyjet-nél lehet 15 évesen kisérő nélkül utazni?

Figyelt kérdés

Kíséro nélküli 14 éven aluli gyermekeket nem engedünk felszállni a repülogépre. 14 éven aluli gyermekek nem utazhatnak 16 éves, vagy annál idosebb kíséro nélkül, aki felelosséget vállal a gyermekért.



ez volt a honlapon

akkor ezek szerint lehet, ugye?


köszi mindenkinek


2010. okt. 21. 17:09
 1/5 anonim válasza:
én 15 vagyok és easyjet-tel megyek jövőhéten Angliába kísérő nélkül. :)
2010. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nagyon köszi, tusnál nekem segiteni még1 dologban?

megrendeltem a repjegyet és kaptam e-mail de odairták h nem beszállokártya akkor mit kell kinyomtatni, vagy h is svan ez?

nagyon köszi

2010. okt. 21. 17:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy látom szövegértésből megbuktál.
2010. okt. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
siettem bocsánat, nem tudtam, hogy vannak itt nyelvtan tanárok
2010. okt. 21. 17:41
 5/5 Soaringsoul válasza:
A kapott levél tartalmaz egy kódot/számot, tulajdonképpen csak arra van szükséged, ha azt felírod magadnak, akkor ki sem kell nyomtatni semmit. Ez a kód/szám a visszaigazolás arról, hogy te megrendelted és kifizetted a jegyedet. A beszállókártyát ott kapod majd meg a reptéren az útlevél/személyi igazolvány ellenőrzésnél illetve a csomagfeladásnál, amikor ezt a kódot illetve számot bemutatod. Remélem tudtam segíteni.
2010. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!