Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban mennyi pénzből...

Londonban mennyi pénzből jönne ki egy 3 èjszakàs kirándulás 2 főre?

Figyelt kérdés
Költőpènzzel együtt. Ti mennyi pénzzel vágnátok neki?
jan. 13. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyibe kerül épp a repjegy. Hol szálltok meg, milyen szálláson. Mennyit használjátok a tömegközlekedést. Hol akartok enni. Venni akartok-e szuvenírt.


Egyébként nem vinnék külön költőpénzt, hanem kártyával fizetnék.

jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En is kartyaval fizetek csak tudni akarom hogy mire lehet szamitani. Etteremben ennenk, nem flancos csak valami helyi etterem ahol angol kajak vannak, szallas ne legyen tul messze a latnivaloktol, ne legyen a gettoban es a szuvenirt most ne szamitsuk ide
jan. 13. 12:12
 3/7 anonim ***** válasza:

A nem flancos étterem, az kb 10 ezer / fő


3 éjszaka meg egy olyan szálláson, ami London központjában van, olyan 150-200 ezer összesen.

jan. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

AirBNB szoba metró vonalon kijön 25/30 ezer éjre. Szálloda belvárosban 35-50 ezertől/éj.

Repjegy teljesen változó, de az utóbbi időben inkább 35 ezer/fő körül van, hacsak nem nagyon rugalmas az utazás dátuma. A bejutás a városba kb. 30 font/fő oda-vissza (vonattal, Lutonból számoltam). Kaja min. 10-15 font/fő egy étkezés, 20-25 fontból már nagyon jókat lehet enni. Szerintem kb. 120-150 ezer Ft/fő árból nagyon szépen ki lehet hozni.

jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BeefEater ***** válasza:

#4 kicsit optimista, de kiindulásnak jó. Azért arra számíts, hogy a £20-25 per fő kaja valami (olcsó) pub vagy gyorsétterem lesz.


Mindenképpen kell még: tömegközlekedés városon belül, belépő a látnivalókhoz ami érdekel

jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5: Saját tapasztalatokat írtam, évente többször járok Londonba (legutóbb pár napja voltam), megtanultam már spórolni. 😉
jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BeefEater ***** válasza:
6: Én közel élek. Akkor mi határozottan nem ugyan ott eszünk :D
jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!