Kezdőoldal » Utazás » Európa » Télen Ausztriába menet tényleg...

Télen Ausztriába menet tényleg kötelező, hogy legyen hólánc a kocsiban?

Figyelt kérdés
Mondjuk úgy, hogy olyantól hallottam, akinem a szakértelmében nem nagyon bízom, és nem vennék most feleslegesen ilyesmit, pláne hogy használni se tudom, ha nem muszáj. Csak Bécsig mennék. Kötelező ezt a vackot tartani?

febr. 5. 21:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
31%
Igen az. S hogy megrettenj, par egyeb kotelezo dolog: Szerbia -- fekete hullazsak, Franciaorszag -- szonda. Es ez nem vicc.
febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Oké. Most nézegetem, vaterán egész olcsók ezek a szarok. Igaz, feltenni nem tudom nem tanították, de legyen nekik jó.

A többi meg érdekes. De ártani egyik se árthat :D

febr. 5. 21:52
 3/29 anonim ***** válasza:
78%

Ha csak Bécsig mész, akkor tök felesleges.

Csak azokra a szakaszokra kötelező, ahol tábla jelzi.

febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Forrás:

[link]

febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Most hüleséget fogok írni biztos, de honnan tudjam, hogy csak Bécsig nem jelzi majd tábla?

Szóval akkor nem kompletten kötelező, hogy beléptél az országba és kész, megb*sznak, ha nincs nálad, hanem csak azokon az útszakaszokon, ahová kb úgysem megyek?

febr. 5. 22:34
 6/29 anonim ***** válasza:
83%
Legyen nálad, az a biztos. Kevesebbért is büntetnek az osztrákok.
febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
70%
Az A4 autópályán nem fogsz ilyen táblával találkozni. De jó eséllyel hóval sem.
febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
15%

"honnan tudjam, hogy csak Bécsig nem jelzi majd tábla?"


Mert Bécsig nincsenek hegyek és végig autópálya van.

Ha ilyen kis fiszfasz hegyi utakra is tervezel menni, akkor tényleg legyen nálad.

febr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Akkor még egy kérdésem lenne, mert látom, hogy ti tapasztaltak vagytok. (És igen, gondolom kiviláglott, hogy lány vagyok, nem nagy vezetési rutánnal, azért kérdezek ennyit.)

Hol, hogyan kell matricát venni erre az autópályára? Gondolom kell. Magyar oldalon is lehet, a határ közelében? És itt kifejezetten egyes autópályákra adják, vagy úgy van, mint nálunk, hogy megyékre?

febr. 5. 23:36
 10/29 A kérdező kommentje:
6-os, mikért szoktak még büntetni?
febr. 5. 23:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!