Kezdőoldal » Utazás » Európa » Télen Ausztriába menet tényleg...

Télen Ausztriába menet tényleg kötelező, hogy legyen hólánc a kocsiban?

Figyelt kérdés
Mondjuk úgy, hogy olyantól hallottam, akinem a szakértelmében nem nagyon bízom, és nem vennék most feleslegesen ilyesmit, pláne hogy használni se tudom, ha nem muszáj. Csak Bécsig mennék. Kötelező ezt a vackot tartani?

febr. 5. 21:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
48%
#20: újabb tévhit. Csak teherautóknak kell.
febr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Viszont összességében ezt általánosságban nem árt előre megnézni, mert pl Franciaországban tányleg kell, és sok idő mire megjön.
febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Ott sem kell
febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
Strassbourgban kell (és vlsz más városokban is). Brüsszelbe regisztrálni kellett online, Amszterdamba csak simán nem lehet régi autóval behajtani.
febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Egyik sem Ausztriában van...
febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor inkább megyek lasssabban a külsőben.

25-ös, ez micsoda? Sose hallottam róla. Hol szerezhető be, és sokba fáj?

febr. 8. 17:51
 27/29 A kérdező kommentje:

Közben most olvastam el a harmadik oldal válaszait. Huhh, akkor nem szenvedek vele most. De kíváncsiságképpen továbbra is érdekel, hogy mi ez, hol lehet beszerezni, és mennyi (nagyjából).

Téligumi van a kocsin, ez nem lesz gond.

Parkolási aplikációt tud valaki ajánlani? (gondolom létezik.) Vagy vannak parkolóórák? (Bár egy app könnyebb és egyszerűbb lenne.)


Amszterdam: mi számít régi autónak?

febr. 8. 17:53
 28/29 anonim ***** válasza:
Kötelező magaddal vinned, igen, mert BETÉVEDHETSZ olyan útra, ahol kellhet, és ha akkor nincs nálad, megbüntetnek.
febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Köszi, végül vittem, de nem kellett. Mármint hogy nem volt hó se.
márc. 6. 06:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!