Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bodrum (Törökország) 1,5 éves...

Bodrum (Törökország) 1,5 éves gyerekkel?

Figyelt kérdés
Ti bevállalnátok? Augusztban mennénk nyaralni 7 napra, repülővel, all inclusive, 4-5 csillagos szállodák között keresgélünk.

febr. 6. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Melyik része a kérdés?

Én a pont az egy évét betöltött kisfiammal voltam tavaly szeptemberben Cipruson, csillag nélküli magánszálláshelyen :)

Minden szuper volt, utat is nagyon jól bírta, egyedül az elalvás ment neki nehezen idegen helyen, de egyébként nagyon élvezte, túrta a homokot, pancsolt, csodálta a repülőket stb.

Mitől tartasz?

Hogy hogy bírja az utat/időt/vizet?

Én tuti bevállalnám, az idei nyaralást csak attól teszem függővé, hogy hogy fogunk állni a dackorszakkal :)

Az egyetlen, amit nem tudok, hogy mennyire gyerekbarát a part/tenger arra, amerre mennétek, én csak a Földközi-tengernél voltam még Törökországban, de azt tuti nem vállalnám be gyerekkel, mert úgy hullámzott a víz, hogy néha én sem tudtam belemenni, azért meg nem mennék addig, hogy még a tengerbe se tudjam bevinni a gyerkőcöt (azért meg pláne nem, hogy a medence partján töltsük az időt, így is az itthoni strandon töltjük a nyarat 🙂)

febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Háromszor voltunk Torokországban, mindig más részén és egyszer sem hullámzott a tenger.

1 éves volt a kisebbik gyerkocunk, mikor eloszor voltunk kirándulni tenger mellett, Ibizán, nem volt vele gond, bár nekem kicsit fáraszto volt.

Ugyhogy simán vállalhato, bár Torokország inkább nagyobb gyerekkel jo, a csuszdák és hintaparkok miatt.

febr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én Törökországban élek a török férjemmel. A sógoroméknak apartmanjuk van Antalyán tavaly is sok vendégünk volt Magyarországról és mindenhol jól bírták a gyerkőcök
febr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyerektől függ, nem a célországtól.
febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem magától az utazástól félek, mivel nem hosszú a repülőút, nem is a hullámoktól, mert egy 1,5 éves gyerekkel amúgy sem lennénk egész nap a tűző napon, hanem inkább az ételektől,italoktól, nehogy elkapjon valamit. Hányás, hasmenés, láz, stb.


Írt valaki, hogy Törökországban él. Mi a véleményed Bodrumról?

febr. 7. 13:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha amúgy is fosós a gyerek, akkor nyilván lehet gond, de teljesen átlag ország élemiszerhigiénia szempontjából. A gond inkább a potenciális 40+ fokos hőhullámokkal lehet, szeptember második fele sokkal jobb időjárás szempontjából.
febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Én vagyok aki Törökországban él. Bodrum nagyon jó hely, a szállodákban, vendéglátó egységekben nagyon figyelnek a higéniára és az élelmiszeripari előírásokra.
febr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!