Kezdőoldal » Utazás » Európa » Észtország, Lettország,...

Észtország, Lettország, Litvánia? Mi a pozitív, illetve negatív tapasztalatok ezekkel az országokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

febr. 12. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Negatív tapasztalatom az, hogy még nem jártam ezekben az országokban.
febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Lettország: rengeteg az orosz, akik mattrészegen mászkálnak az utcákon.

Amúgy érdekes ország, szép látnivalókkal a vodkásüveget szorongató ruszkikon kívül.

febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Észtorszagban jartam, de csak a fovarosban, Tallinnban


A varos szép, de egy szinhazi eloadast neztem meg es az borzalmas volt.


Az egesz eloadas sikere azon mult volna, hogy talalnak-e olyan kisgyereket, aki tud a szineszet mellet tancolni es enekelni is.


Olyat talaltak, akinek szep hangja volt, de szinesznek csapnivalo, tancolni meg annyira nem tudott, hogy mas jott be helyette a darab csucsjeleneteben tancolni...


Ja es meg parkolasi buntetest is kaptam, mert hulye fejjel azt gondoltam, hogy szombat este nem kell a parkolasert fizetni az utcan (jo, errol csak en tehetek)

febr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Autópályák hiánya, és a traffipaxok elszaporodását éreztem én negatívnak mindhárom országban.
febr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mik az igényeid. Én azért jártam mindegyikben, merttaláltam számos engem érdeklő dolgot errefelé. Tehát csak pozitv élményem van. Néhány kényelmetlenség akad, de ez nem negatív, mert tudtam róla és elfogadtam, ezért mentem oda. És nem bántam meg.
febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szívrohamot egyik helyen sem fogsz kapni az izgalmaktól, de amúgy kellemes országok, kicsit távolságtartó, de kedves emberekkel.
febr. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
34%

Azt tudom a kérdezőnek javasolni, kezdjen el olvasni, és kezdjen olcsó repjegyeket keresni.

Nehéz dolog lesz , elnézve a kérdező szellemi szinvonalát.

febr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 franciasrac ***** válasza:
100%
Ott élek most már Lettországban (viszont csak egy félévre, a tanulmányaimért), csak 2 héte vagyok itt de eddig nagyon tetszik, rohadt jó a hangulat a többi diákkal, a város, ahol vagyok (Liepāja), nem túl rossz, de kicsit szomorú. Bőven van látnivalóból, a térmészetet körülötte őszintén megéri látni, de ezenkívül nincs túl sok tennivaló. Rigában csak egyszer jártam eddig de tervezem a közeljövőben körbejárni. Az infrastruktúrák tényleg jobbak lehetnek. Lettországban egyik út sem, ahol több mint 90-nel lehet haladni, a buszok ritkák és lassúak, a vonat még rosszabb. Annak jó oldala, hogy hihetlenül olcsó. A következő hétvégén leszek Rigában és Tallinnban, elküldhetek híreket hátha érdekel. De eddigi személyes tapasztalatból igen ajánlom.
febr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Franciasrac?! Lettorszábban? Okos gyerek vagy, imádlak.

Előbb jöttem haza Franciaországból, Belgiumból és Luxemburgból, nem kérek többé a migránsokból.

Lehet, hogy jövő hónapban Baltikumba megyek.

febr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!