Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha voltal mar Montenegroban,...

Huddersfield kérdése:

Ha voltal mar Montenegroban, mi tetszett a legjobban?

Figyelt kérdés

febr. 17. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A Kotori-öböl
febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ulcinj
febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A hegyek
febr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A sok cica! :)
febr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A Durmitor nemzeti park, bármikor visszamennék.
febr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Tavaly voltunk ott, bejártuk az egész országot: Tara-kanyon, Ostrog-kolostor, Cetinje, Lovćen-hegy a mauzóleummal, Kotor és körbe az egész Kotori-öböl, Podgorica, Skodrai-tó, Ulcinj. Ha csak egyvalamit kéne megnevezni, akkor azt mondanám, hogy úgy általában véve a táj. Ami egyrészt gyönyörű, másrészt elképesztő, hogy egy ilyen pici ország mennyire változatos tájakkal rendelkezik. A közlekedés viszont borzasztó. Mindenhol folyamatosak a dugók, nem lehet normálisan haladni; plusz az utak rendkívül szűkek és rossz minőségűek, ami a hegyi szakaszokon elég nagy kihívást tud okozni. :)
febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Dzsonszi ***** válasza:
100%

Nekem egyértelműen a Piva-kanyon tetszett a legjobban. Ahogy autóval haladsz át a többtucat alagúton a kanyonon belül a hegyek közt, folyó mellett.

Egyetértek az előttem szólóval, a közlekedés borzasztó, állandóan dugó van (hétköznap is), parkolóhelyet alig találni, rengeteg bunkó/figyelmetlen sofőr.

Engem egyébként a tenger annyira nem nyűgözött le, Horvátországban szerintem vannak jobbak, illetve akármelyik görög szigeten is szebb a tenger.

febr. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sznfctm válasza:

Tivat teljesen lenyűgöző volt, meg Sv Stephan kavicsos tengerpartja (szemben pl Budvával, ahova sztem a legtöbben mennek, és nekünk nagyon nem jött be, v Kotorral, ahol szintén nem annyira szerencsés fürdeni pár méterre a kikötőtől.)

A Kotori-öböl és a fellegvár is mindenképp megér egy megtekintést.

Én amúgy élveztem az autóutat is Horvátországon keresztül, főleg a Montenegro felőli végét. de erről megoszlanak a vélemények, ha nem vezetsz, valszeg kevésbé szórakoztató.

A tegnerparti városokon kívül nagyon mást nem láttunk, a többi válasz alapján úgy látom h érdemes lehet visszamenni. ;)

febr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Az emberek segítőkészsége és a méz tetszett.

A forgalommal és a vezetési kultúrával meg kell barátkozni, kicsit kényelmetlen, de számomra rengeteg élményt, szaftos történetet, izgalmat és kalandot adott.

febr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mindegyik óváros, amit láttam. Ulcinj óvárosának különleges hangulatot ad a müezin hangja a Dulcinea étterem egyik teraszáról hallgatva. De nekem Budva nyüzsgő óvárosának a hangulata is bejött. Hercegnovi és Kotor is csodálatos. Az ételek általában finomak, és nem túl drágák.
febr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!