Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova menjünk nyaralni haverokkal?

Hova menjünk nyaralni haverokkal?

Figyelt kérdés
Haverokkal 10-en tervezünk július legvégén nyaralni menni négy napra. Külföldre szeretnénk menni. Olyan helyet keresünk, ahol nagy éjszakai élet van, lehet várost nézni, strandolni és nem olyan extra drága. Rómán gondolkoztunk sokáig, de leszavaztuk a tömeg miatt meg valakiknek nem tetszett. Most Prága áll nyerésre meg az olcsóbb is, de oda meg másik ketten nem akarnak, mert nincs strand. Tudnátok valami jó helyet mondani, ami a kettő között van? Utazásra és szállásra együtt kb. 100-110 K-t szánnánk fejenként.

febr. 23. 23:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%

Ahol nagy éjszakai élet van, ott általában tömeg is van.

Ez így eléggé lehetetlen küldetés. Talán Horvátország.

febr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
82%
Ha az éjszakai élet bulit takar, akkor elkerülhetetlen a tömeg. Horvátország, Görögország, Olaszország és esetleg Spanyolország lehet befutó szerintem, ha követelmény a tengerpart. Bár ezek nem olcsók feltétlenül, de vannak spórolós utazási lehetőségek, ha nincsneke pl szállással vagy étkezéssel kapcsolatban luxus elvárások.
febr. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
82%

Kettes vagyok.


Portugáliát kihagytam. Ráadásul olcsóbb is, mint Spanyolország és társai, bár tény, hogy nem is olyan fejlett. Viszont Lisszabon éjszakai élete híres.

febr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
31%
Miert nem jó a Balcsi? Ott is lehet csajozni meg inni.
febr. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Zakynthos szigete jutott eszembe, Laganasra mind igaz, amit leírtál. Szép tengerpart, viszonylagos olcsóság és hatalmas éjszakai élet.
febr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Rimini!!!
febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
CSak fiúk vagytok a csapatban? Mert akkor valami jó csajozós hely kellene.
febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Igen, csak fiúk vagyunk. Balatonon voltunk az elmúlt sok évben mindig, az nagyon jó. Csak most a többiek szeretnének mást kipróbálni.
febr. 24. 11:21
 9/23 anonim válasza:
88%

Én amúgy bedobnék egy Ciprust. Ayia Napa írtó jó buli központ.

Ezen kívül csodás tengerpartjai vannak a szigetnek.

Város nézésre Nicosia, mint a kettébontott főváros elég érdekes. De azt tanácsolom nézzétek meg milyen látnivalók vannak a szigeten és saját igényeitek szerint fedezzétek fel.

4 napos bulis, pihenős, mászkálós nyaralásnak szerintem tökéletes.

Plusz fapadosokkal a kijutás is viszonylag olcsón megoldható.

febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
Ciprus jó ötlet lenne, de nézted te a fapados árakat? Annyiba kerülnek mint a srác által vázolt max összeg július végén. Utazásra, szállásra bulizásra július végén a Mediterránium garantáltan nem jön ki 110-ből, talán Észak Görögország busszal
febr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!