Kezdőoldal » Utazás » Európa » Amszterdam 3 nap alatt ?

Amszterdam 3 nap alatt ?

Figyelt kérdés
Amszterdamban szerintetek mit érdemes megnézni 3 nap alatt ? Tudom Google de a Google 3 hónapra is elég dolgot bedobált. Személyes véleményekre vagyok kíváncsi hogy te mit néznél meg Amszterdamban vagy a környékén 3 nap alatt

márc. 11. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Anna Frank múzeum

Van Gogh múzeum

Rembrandt múzeum

Érdemes a jegyet előre on-line megvenni, mert a helyszínen többet kell sorban állni és már nem biztos, hogy lesz jegy aznapra.

márc. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hajókázás, kimenni Zaandamba a szélmalmokhoz
márc. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rijksmuseum mindenképp. De amúgy meg nem szégyen élvezni a másik oldalát sem, érdemes egyet mászkálni a piroslámpásban meg beülni egy coffee shopba vagy csak egy sörre a belvárosban.
márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 aHermann ***** válasza:

Szia!


A 3 nap nem sok, figyelemmel a nyitvatartási időkre, és a látnivalókra.

Csak városon belül el lehet ezt tölteni.


Javaslat:

Rijksmuseum

Rembrandt Múzeum

This is Holland

csatornahajózás

Van Gogh Múzeum

Hajózási Múzeum

Heineken Experience


Nálunk tervben van (már van amit láttunk) a Grachtenmuseum, az Oude

Kerk, Nieuwe Kerk, Huis Willet-Holthuysen A'dam torony.


Érdemes megnézned az Iamsterdam kártyát, mert jó ajánlat.


Nekem Zaandamra kéne +1 nap.

Ha mostanában mész, akkor környékre mindenképpen Keukenhof. Egyszer látni kell szerintem. Nagyon gyönyörű.

márc. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát azért a Rijks, Rembrand, Van Gogh-ból szerintem a reális egy. Biztos van aki végignézi mindet 3 nap alatt, de a többség nem.
márc. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy kis különlegességet kerestek, van:

Gyémántmúzeum - ezt előre le kell foglalni, van angol nyelvű vezetés, nagyon-nagyon érdekes, a végén kézbe lehet fogni igazi gyémántokat is

Tulipánmúzeum

Sajtmúzeum

Nemo Science múzeum

Szexmúzeum

Vöröslámpás negyed

Amúgy minden sarkon van sajtbolt, ahol lehet kóstolni is

Virágpiac

Vondelpark, Rembrandtpark

Érdemes 1 napot Zaandamra is rászánni, tavasszal Keukenhof-ra is

márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem Zaandamban vannak a szelmalmok, hanem Zaandijk-ban: a Zaanseschans. Zaandam állomásról a 69-es busz.

Keukenhof tényleg nagyon szép, de "csak egy viragoskert", nem mindnekinek való. Ha mégis mennél, hagyd ki a hajókázást, csak az üres mezők felé mennek.

Nem csak gyerekkel igazán érdekes, az Anna Frank muzeumnal meg órákig kell sorba állni.

márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!