Kezdőoldal » Utazás » Európa » Plakáton láttam, hogy vonattal...

Plakáton láttam, hogy vonattal már 3000 forintért bécsb elehet utazni, de most a MÁv on-line rendszerében akartam venni és 15000 forint kábé. Ez most hogy van?

Figyelt kérdés

máj. 22. 12:20
 1/9 anonim válasza:
100%

Néztem már hasonló plakátot, mikor gyanúsan olcsón reklámoztak utakat, de ott volt kis betűkkel hogy ha vmilyen kedvezménnyel rendelkezik az ember. Úgyhogy érdemes jobban megnézni legközelebb, vagy a másik opció hogy megy 1-2 járat ilyen áron és így technikailag reklámozhatják, hogy 3 ezertől van jegy.


Viszont 5-6 ezer körül szoktak lenni jegyek, pl. május 29-re vettem 5.000-ért, az még mindig kb annyiért van hirdetve. Általában érdemes korábban megvenni a jegyet minimum egy héttel, úgy olcsóbb szokott lenni, meg hétköznap vagy hajnalban vannak jobb áron.

máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha másfél hónappal hamarabb megveszed akkor kb annyi.

Ahogy közeledik az utazás napja úgy drágább.

máj. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dinamikus árazás van. A kereslet-kínálat arányában változik az ár. Nincs rá szabály, hogy mikor / mennyivel az utazás előtt érdemes megvenni.
máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Flixbus 3000-től indul
máj. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez a dinamikus árazás szerintem átverés. Eszerint az elutazás pillanatában a last minute kéne legyen a legolcsóbb, de az szokott a legdrágább lenni. Ez könyhelyes válasz, de szerintem egyáltalán nem igaz.
máj. 22. 19:39
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Átverés, nem átverés, kezeld a helyzetet
máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 15 ezer nagyon sok lenne
máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha hónapokra előre veszed, és erős a forint, néha kapsz 3000 körül jegyet.

amúgy társulj inkább egy haverral és menjetek kocsival, szerintem 3000et is sok elkérni azért a gusztustalanságért.

máj. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Regiojet-et, szerintem az most a legolcsóbb vonat.
máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!