Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik strand a legjobb Ostia...

Melyik strand a legjobb Ostia tengerparton? Magunkkal vitt értékekre hogy lehet leghatékonyabban vigyázni?

Figyelt kérdés
A nyáron utazunk ketten Rómába és egy napra gondoltunk onnan lemenni a Lido Trainnel a tengerpartra, viszont láttam hogy több strand is van ingyenesek és fizetősek is. Melyikre lenne a legérdemesebb menni? Szempont lenne az is, hogy ha fizetős ne legyen eszeveszett drága. Illetve ezen agyalok már egy ideje, hogy a cuccainkkal mi lesz ha mondjuk bemegyünk a vízbe? Van esetleg olyan strand ahol van valami zárható szekrény? Tartok tőle, hogy ha mindketten mondjuk a vízben vagyunk lenyúlják minden cuccunk. Márpedig egész napra azért kell pénz illetve a fotós cuccaim sem hagynám ott őrizetlenül. Ebben tudnátok segíteni? Mire kellene figyelni vagy ti hogyan szoktátok ezt megoldani?

máj. 25. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne
máj. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És engem is érdekelne :) Hátha valaki ír választ.
máj. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
>> hogy lehet leghatékonyabban vigyázni? Úgy, ahogy ezt Mo-on is teszitek. Értékmegőrző, bér-nagymama a pokrócon, vízhatlan zacskó ővvel (amibe belefér útlevél, pénz, kocsikulcs). Egyéni módszer: a lepedőd mellett, amikor senki sem néz oda, kézzek ásol egy 10 cm-es lyukat, oda homokkal betemeted a nájonzacskót (benne az értékeid), majd megigazitás "címén" rá-húzod (igazítod) a lepedőt. Senki sem fog ásni a lepedőd alatt...
jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Le kell takarni lopásgátló törölközővel.
jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!