Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországban lakó magyarok...

Németországban lakó magyarok vagyunk, au-pairt keresnék otthonról, de hol, merre induljak, hol adjak fel hirdetést?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 00:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
mivel sokat kell este lenni, szerintem au pair-t keressetek. A kislanynak is könnyebb lesz olyan valakivel, aki "mindig" ott van. (amugy az en helyemre is egy este alatt 69-en jelentkeztek ugy, hogy szombaton adtak fel a hirdetest, kedden utazni kellett, szerdan mar dolgozni... szoval egy hetük nem lett volna mindent elrendezni)
2010. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
sia én is szívesen lennék au pair,csak nem beszélek németül.nem ismersz olyat akihez ugy is lehet kiemmni köszi
2011. márc. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Léci ne írjatok privát üziket, mert van több Au-pair-os oldal, ahol lehet keresni családot, meg nekünk is Au-pair-t amikor aktuális, de ez a kérdés már 2010ben volt, így nem aktuális, csak sajnos nem lehet törölni!
2012. márc. 24. 23:24
 14/14 Kingababa1991 válasza:
Sziasztok,érdeklődnék hogy nem tud e valaki au pair munkát Svájcban?voltam már kinnt és szeretnék vissza menni?ha valaki tudna segíteni,nagyon nagyon megköszönném :) üdv:Kinga
2012. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!