Kezdőoldal » Utazás » Európa » Budapest-London Vonatal...

Budapest-London Vonatal lehetséges? Ha igen menyi lehet?

Figyelt kérdés

Néztem a máv start elvirán de azt irja nem lehetséges most a foglalás rá...

Egyeltalán megy Budapeströl, vonat londonba ?


2010. nov. 10. 07:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
közvetlenül nem megy, többször kell átszállnod. az elvirán Londont nem is mutatja. ha menetrendet akarsz, akkor érdemes vmelyik pályaudvar nemzetközi pénztárát felkeresned, ott tudnak menetrendi infót adni.
2010. nov. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
még az előző vagyok. mindenképpen vonattal akarsz? nem lenne egyszerűbb fapadossal?
2010. nov. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

még mindig az első vagyok, bocsi.

[link]


ezt találtam

2010. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztosan lehet, de biztos drágább, mint repülővel.
2010. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg lehetoseg van, kb 24 oraba tellik, azt kell eldontened melyik szakaszon alszol. [link]
2010. nov. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És közveteln vonat Berlinbe megy ? Münchenbe ugytudom igen.
2010. nov. 11. 07:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Napi 3 közvetlen vonat megy Berlinbe Pestről, a Keletiből. 5:28kor 9:28kor. és egy éjszakai 19:58kor. Münchenbe még ennél is több, oda két óránként mennek RailJet-ek.
2010. nov. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nos igen a másik kérdésem ez lett volna hogy van az EL (aszthiszem ez a neve vonat) és van a Railjet és idáig csak az utobbival utazam nagyon kulturált vonat konektoral miegymásal. Ez az EL is ilyen kulturált ami Berlinbe megy ?
2010. nov. 11. 12:24
 9/10 anonim ***** válasza:

1 lehetséges utazás azért van -.-"

Orient Expressz Budapest - London ( Budapest-Nyugati: 09:11, Bécs-Nyugati: 14:02, Párizs: 09:19, London: 17:30 )

Minden év Június 21.

Árat nem tudok mondani

2012. jún. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Most néztem egy árat a raileurope lapon és alig volt drágább, mint egy későn lefoglalt karácsonyi út fapadossal. A menetidő 21-24 óra, ami jóval kevesebb, mint a busz 26-30 órája, elméletben sokkal zöldebb is, hátrány a min. 2 átszállás és hogy könnyen kirabolják az embert -ha máshol nem a magyar szakaszon.


Amíg drágább a repülésnél és a busz többszöröse addig sajnos nem reális alternatíva. Az EU ha egységesítene és kötelezne az együttműködésre- mint a roming díjaknál - akkor árban és kényelemben tudna versenyezni és az időn is lehetne faragni némi akarattal, szervezéssel.

2018. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!