Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol kaphatok WizzAir-re...

Hol kaphatok WizzAir-re optimalizált kézipoggyász bőröndöt (55x40x20)?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 07:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Azok a kisebb méretű magad után huzogatós-kerekes dolgok szinte mind ilyen méretűek. A WizzAir is ehhez alkalmazkodott.

Egyébként egyszerű: centivel mész a boltba táskát vásárolni.

Üdv, HajDoktor

2010. dec. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt mondtam optimálisat szeretnék. Vagyis pontosan ekkora méretűt. Ezt véletlenül nehéz találni centivel, csak úgy megy, ha valaki direkt ilyent gyárt. Egyébként a legtöbb pár centivel nagyobb, és kockáztatni nem szeretnék, mert asszem 16000Ft-ot kell fizetni a helyszínen, ha nagyobbnak ítélik.
2010. dec. 2. 11:38
 3/13 anonim ***** válasza:

Ennyire nem kell ám szigorúan venni a dolgokat. Én kínai boltban vettem a bőröndömet, és tökéletesen megfelel még a Wizzairnek is. A lényeg nem a centi, mert nem fogják megmérni, náluk nem lesz, viszont van a reptéren egy alkalmatosság, amibe bele rakatják a bőröndöd, ha úgy látják, hogy az nagyobb, mint amilyen lehetne. Ha belefér jó, ha nem, akkor fel sem engedik elvileg a bőröndöt a gépre, mert nem fog beleférni a kabinban található tárolóba.

Szóval vegyél nyugodtan 50x40x20-asat, vagy 55x35x20-asat, stb...

Ha mindenképpen optimális bőröndöt akarsz, nem tudom, hogy megy a Wizzairnál, de a Ryanair honlapján lehet optimális, drága Samsonite bőröndöt venni. Minden gépre ugyanakkora méretű kézipoggyászt engednek fel. A Malév, Easyjet, Airfrance gépekre is...

2010. dec. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekm több ilyen táskám is van, mindegyik centire megegyezik az elvárttal.
2010. dec. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És tudtok egy olcsó böröndös boltot?
2010. dec. 3. 13:06
 6/13 anonim ***** válasza:
Nehogy hallgass a második hozzaszolora. Nagyon fontos, hogy akkora legyen a táskád, mint az előírt. Lehet nem Magyarországon fognak Veled szórakozni, hanem amikor majd jössz haza. Én most fizettem 40 eurót, mert 1 cm-rel nagyobb volt a kézitáskám. Amit a reptéren veszel ajándékokat is bele kell, hogy férjen a kézitáskádba. Tehát óvatosan a vásárlással. Csak 1 kézitáska, mellette nem lehet még egy kis válltáskád sem.
2010. dec. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De a kabátom zsebében csak lehet valami, nem?
2010. dec. 19. 17:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Én ebben nem lennék olyan biztos::::::::::))))))))))Sok minden viszont nem lehet a kabátodban sem.
2010. dec. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a legtöbb elyen kétféle kézipoggyász méretet árulnak: a nagyobb az 55x40x25 a kisebb 50x40x20, de a WizzAir a kettő között van: 55x40x20. Jó lenne ilyen, hogy ki tudjam használni. És jó lenne nem 10000 fölötti áron.
2010. dec. 22. 11:36
 10/13 anonim válasza:
20x40x55! Nem hiába van szabályozva.... én kézipoggyásznak mindig utazótáskát használok, ami nem merev falú, tehát ellenőrzéskor belefér a "kalitkába". Láttam már olyat, hogy engedtek felszállni a gépre az illetőt, amíg bele nem tudta tuszkolni a mérőbe.... aztán kerültek a szennyes fehérneműk a kukába! És ez komoly
2012. ápr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!