Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországi tengerekben,...

Görögországi tengerekben, vannak cápák?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szinte minden tengerben vannak,de ne aggódj,nem mennek olyan helyre,ahol sok ember van!
2010. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
úgy tudom csak delfin van
2010. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy nincsenek.
2010. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem félünk tőlük csak érdekesség képpen kérdezem
2010. dec. 7. 21:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Görög vagyok! Vannak, nagy ritkán még nagy fehér is, bár a kék cápa a legagresszívabb! Viszont rendkívül ritka hogy egy cápa a part közelében usszon, utálják a sekély vizeket és valószínüleg emiatt is nagyon nagyon ritka az emberrel való találkozásuk!
2010. dec. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
jaja a kék és a macskacápa a leggyakoribb, és ez utóbbi sokkal agresszívabb is egyébként, és mérete miatt a sekélyebb vizekbe is képes kijönni, de azért nem igazán jellemző pl egy 2 m-es vízben a part közelében, de ha bejjebb mész, azért előfordulhat ...
2010. dec. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szintén, csak érdekesség képen:

ők sem félnek tőletek !!!

2010. dec. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
persze h nem fél ... hiába kicsi, úgy neked megy, mint a huzat ... egyszer már nekem is kellett megkűzdenem egy ilyen döggel, de jól elvertem szerencsére, na de akkor megtanultam, hogy igen erősek, és nem árt vigyázni, na meg amikor kint voltunk dél-spanyoloknál, akkor is éppen egy német turistát vitt el a cápa (la manga félsziget előtti vizekben, és nem is nagyon mertek bemenni hetekig a vízbe, bár aztán sokan nem bánták annyira, mert a németeket ők se nagyon bírják, szinte ellepik szerencsétleneket télen-nyáron ...)
2010. dec. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megküzdened? :O Elverted?? Ezt kifejtenéd bővebben?:)
2010. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi Bibiónéban fogtunk ki az Adriából egy döglődő cápát tavaly ősszel.
2010. dec. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!