Kezdőoldal » Utazás » Európa » Külföldi diákmunkavállalók!...

Külföldi diákmunkavállalók! Beszámolót szeretnék!?

Figyelt kérdés

Nyáron azt tervezzük barátnőimmel(17,187évesek vagyunk) hogy kimegyünk Olaszországba, munkát vállalni.Mind3an 3 éve intenzíven tanuljuk a neylvet. Lenne néhány kérdésem:

- Tudok ugyan olaszul,beszélek is viszonylag jól,bár még nem minden igeidő jön gondolkodás nélkül. De én sajnos még életemben 1x voltam kint,akkor is 2 napra, így el sem tudom képzelni h h reagálnak pl a munkaadók h nem irodalmi a beszédem. Jó,nyilván nem hivatalos helyen dolgoznánk, de azért mégis...

-A másik pedig, hogy anyagilag nem állunk túlzottan jól. Minden megvan amire szükségem van, de arra már nem futná, h 1-2 százezres nyaralást finanszírozzanak. MEnnyibe lenne kb az utazás(autóval,v repcsiel) szállás, h ha időben lefoglaljuk a szállást/jegyet? 1-2 havi fizuból visszajön?

köszi minden választ:)


2009. jan. 21. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Munkától is függ

Alacsony végzettséget igénylő munkára nem várnak el szuper nyelvtudást

2020. júl. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!