Kezdőoldal » Utazás » Európa » Berlin egy csúnya, posztkommun...

Berlin egy csúnya, posztkommunista város, nem?

Figyelt kérdés
az összes ismerősöm áradozik Berlinről, hogy így meg úgy, ezért rászántam magam és kerestem egy csomó képet, és hogy őszinte legyek, szerintem nagyon ocsmány hely, nem értem miért rajong érte szinte mindenki... :O
2010. dec. 26. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
én szeretem Berlint,feelinges hely és nagyon jó az éjszakai élet
2010. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Talán először utaznál ki oda, néznél körbe és utána mondanál véleményt Berlinről. Én fél évig éltem ott és elárulom, egyáltalán nem ocsmány és posztkommunista hely. Az interneten talált képek sosem fedik a valóságot.
2010. dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Pedig nagyon szép város.Igaz,én csak egy hétig voltam kint,de teljesen elbűvölt:))Gyönyörű a Reichstag,a Berliner Dom,a Brandenburgi kapu és még sorolhatnám:)A tévétoronyról,Unter den Lindenről nem is beszélve.Minden tökéletesen tiszta,az emberek kulturáltak,igényesek.Rengetek a,,spontán"szökőkút,tudom,ez apróság,de ez is csak tesz egy picit a városhoz.Élni nem tudom,milyen kint de turistának mindenképp megéri.
2010. dec. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
nem
2010. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de szinte csak panelházak vagy modern épületek vannak, nem?
2010. dec. 26. 19:10
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
budapestnél még mindig szebb
2010. dec. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miket nem találsz ki? Posztkommunista? A volt nyugat-Berlin?

Ha soha nem jártál ott, ez akkor is eszedbe juthatott volna. Menj oda, nézd meg, de az előítéletért sok túlsúlyt kell fizetni a repülőn, azt hagyd itthon!

2010. dec. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a keletiek el vannak maradva, de az se gáz
2010. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én lelkesen mentek oda látogatóba, de amikor megláttam, csalódtam. Mindig azt vártam, hogy mikor jön már valami szép utca, vagy látványosság, de be kellett látnom, hogy ilyen nem lesz. A szórakozóhelyek viszont nem rosszak. Ettől még élhető is lehet, de ha a szépséget nézzük, akkor szerintem bűnronda. Nekem csalódás volt.
2022. máj. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!