Kezdőoldal » Utazás » Európa » Budapest-München. Hogy jutok...

Budapest-München. Hogy jutok el a leholcsóbban? És mennyiért lehetne legolcsóbban kimenni és visszajönni?

Figyelt kérdés
Autó kilőve. Busz, vonat, repülő? Melyik a legolcsóbb?
2011. jan. 2. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Busszal ha jól emlékszem, olyan 18e a jegy oda-vissza (eurolines.hu), vonat is lehet hasonló áron, de ahhoz elég korán kell megvenni.


A legolcsóbb, ha beszállsz egy másik emberhez, aki autóval megy, és osztoztok a benzinen. Beírod a google-be, hogy Mitfahrer, és kidob pár oldalt, amit érdemes megnézni. Ilyenkor már olyan 30 euróból is megoldható az egyik irányba.

2011. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

én vonat és repülő között döntenék, nézd meg az árakat és válaszd az olcsóbbat !

!

------> google a barátod

2011. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én vonattal utaztam a keletiből.kényelmes volt és olcsó.

mav honlapján fenn vannak az árak.

2011. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
molnarbusz.hu 13000 oda-vissza
2011. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy kisetalsz az m1 m7 autopalya bevezeto szakaszara a budaorsi benzinkuthoz es sok roman vendegmunkas megy nemetbe azok 20 euronak is orulnek es hamar kiersz veluk!
2011. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A vonat többnyire csak akkor olcsó ha előre tudsz foglalni kedvezményes jegyet. Mitfahrgelegenheit-ot javaslom, én is azzal járok. Magyarul "telekocsi". Kersegélni kell, néha nagyon olcsón ki lehet menni.

A két legjobb oldal:

[link]

[link]

2011. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én anno repülővel (Lufthansa) voltam, aminél van azért olcsóbb megoldás is. A vonatot nézd meg, de lehet, hogy az Eurolines olcsóbb.
2011. jan. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én a molnarbusz.hu-val voltam már kétszer is, szerintem megéri, 15-16 fős kisbusszal visznek, légkondi, filmet vetítenek, kényelmes. Viszont foglald le a helyed náluk hamar.
2011. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítségeket!
2011. jan. 3. 20:32
 10/10 anonim válasza:
2011. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!