Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában ér valamit az...

Angliában ér valamit az itteni OKJ-s szakma?

Figyelt kérdés
Magasépítő technikus leszek.
2011. jan. 4. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ér valamit ha Angliában honosítod,és leteszed a kötelező munkavédelmi tanfolyamot.Persze a nyelvtudás is fontos..Ha ezek megvannak akkor bizony sokat ér..
2011. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha most szerzed, akkor kérhetsz hozzá europass bizonyítványt (ha nem adnak amúgyis) és akkor nem kell honosítanod.

Amúgy minden szakma ér, akár papírtól függetlenül is, ha tényleg jó szakember vagy és értesz hozzá.

2011. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most fogok végezni ezért gyakorlatom még nincs. Europass bizonyítványt kérhetek bármikor?

Köszi a válaszokat!

2011. jan. 5. 17:37
 4/4 anonim ***** válasza:

A suliban kérdezd meg, hogy adnak-e vagy menj fel az europass honlapjára.

De pl nekem a diplomámhoz adtak europass kiegészítést, ahol az összes tárgyamat, meg a szakmám pontos leírását is feltüntették angolul és magyarul is. És ezt automatikusan így kaptam, nem tudom, sztem az okj-s bizit is így kéne adniuk, ha már eu tagok vagyunk, de kérdezd meg azért.

2011. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!