Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mik a teendők a repülőtéren,...

Mik a teendők a repülőtéren, úgy értem, hogy mi a menete, csomagokat hova kell vinni, milyen iratokat kell felmutatni és hol. Stb?

Figyelt kérdés
Dániába utazom 2 hónap múlva.Még sosem repültem, Ferihegyen sem voltam sohasem...
2011. jan. 4. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjabol es a sorrend:


1. Ott vagy a repuloteren a repulo indulasa elott 2-3 (!) oraval.


2. Monitorokra ki van irva, hogy melyik jaratra melyik pultnal lehet becsekkolni, te megkeresed a pultodat, kivarod a sort, leadod a csomagodat (20 kilonal ne legyen tobb), es elkered a beszallokartyat


3. Elindulsz a be kapuk fele, minden ki van tablazva...


4. Biztonsagi ellenorzesek, magnes kapun kell atmenned, kezipoggyaszodat atvizsgaljak (szuroeszkozok, ongyujto, folyadekok nem vihetok fel)


5. Mengezed hogy hanyas kaputol indul a repcsi, te odamesz, varsz, vasarolgathatsz, nezelodol...


6. Ha megnyitjak a bejaratot a tobbi emberrel egyutt beszallsz, a beszallas elott az utlevelet es beszallokartyat ellenorzik.


7. Megkeresed a helyedet, leulsz, ovedet becsatolod (!!!)


8. Repulsz, Repulsz, Repulsz....


9. Daniaba kiszallsz a repulobol, kovesd a tobbieket... Ujra leellenorzik az utlevelet


10. Ezutan ha latsz szalagot, ott alljal meg, es varjal, amig nem kezdenek rajta futni a cspmagok, keresd meg a sajatodat, amit meg ferihegyen leadtal (lasd 2. pont), kapd fel, es indulas a kijarat fele, hogy ott taxizol, tomegkozlekedsz, vagy var valaki, abba mar nem tudok segiteni...

2011. jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!