Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországban írnátok olyan...

Görögországban írnátok olyan helyet ahova érdemes elmenni, nyaralni?

Figyelt kérdés
Az idén mennénk előszőr Görögbe, és szeretnénk jól választani.Sok helyet néztem már a neten de igazándiból tapasztalatokat szeretnék.
2011. jan. 6. 10:26
1 2
 1/11 anonim válasza:

RODOSZ!!!!!

Gyönyörű hely,ott voltunk nászúton! :-)

2011. jan. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Zakyntos.
2011. jan. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
SARTI!!! Kék szalagos a partja! Nagyon szép, tiszta, hosszú partja van. Közel van Thessaloniki, Neos Marmaras, Toroni. Rengeteg kajálda, motorkölcsönzési lehetőség. Olcsón lehet kiutazni (legalábbis Debrecenből) és a szállások is klasszak. Mi 2x voltunk már ott, nagyon bejött nekünk a hely. A youtube-on vannak fenn Sartiról kisvideók, ha érdekel, nézz bele.
2011. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Snapette ***** válasza:
Sarti tényleg nagyon jó, mi is voltunk ott. Ha nem sajnálod a pénzt rá, akkor Santorini mindenképp megéri, mondjuk Kamari falu, de repülővel lehet csak menni, és kicsit drága. Sarti nagyon olcsó és nagyon jó.
2011. jan. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Kétszer voltam Sartin. 10éve tiszta, gyönyörű...Két éve tiszta kosz és szemetes volt a víz. Egyébként tényleg szép hely.
2011. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
rodosz!én éltem ott és tényleg gyönyörű.ha időben foglaltok a repülő sem vészes.60 km az egész, érdemes autóval bejárni.és ott kizárt a rossz idő, egész nyáron meleg és napsütés :)
2011. jan. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, nézem is a neten a helyeket!
2011. jan. 7. 08:30
 8/11 anonim ***** válasza:

Sarti!

Nagyon olcsó!!!

Nagyon jó!!!!

Elmehetsz túrákra!!!!

Nagyon szép partokra tudsz elmenekülni ahol senki sincsen ha kitartó vagy.

lehet bérelni robogókat,autót...

tengerparty disco +egy a városban

hajóutakra tudsz elmenni

és ha már ott vagytok érdemes körbenézni az egész félszigeten robgóval vagy autóval mert nagyon szép tájak nyilnak a hegyekről a tengerre...

Amugy turista hely sok magyarral...

2011. jan. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelnének görög uti tippek főleg olyan ahol a tenger mellett érintetlen természet van és nem összeszart turista ösvények
2011. jan. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szigeten gondolkodsz, vagy "szárazföldön"? [bocs, másképp nem tudtam megfogalmazni]

Ha szigeten, akkor nem tudom.

Ha "szárazföldön", akkor szerintem Parga. Mi is Görögországba szeretnénk menni, csak annyi különbséggel, hogy mi "már" 2x voltunk Görögországban. [Olympic Beach, Paralia]

Most Parga az egyik jelöltünk [mert még van rengeteg jelölt], szerintem gyönyörű. Igaz, nem az Égei-tengernél, hanem a Jón-tengernél van, de első látásra beleszerettem a városkába. :)

2011. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!