Kezdőoldal » Utazás » Európa » Észak-Görögországban hova...

Észak-Görögországban hova érdemes menni nyaralni két kicsi gyerkőccel?

Figyelt kérdés
Bulgáriából (Kyustendil) szeretnénk átugrani 2-3 napra a görög tengerhez, ezért a távolságot tekintve a következő helyeket néztük ki: Asprovalta, Vrasna, Kalamaria, Paralia, Olympiada. Ismeritek ezek közül valamelyiket? Ha igen, melyiket ajánlanátok?
2008. aug. 1. 15:17
 1/9 anonim válasza:
100%
Paralia az bulis,forgalmas hely még nappal is szóval oda kisgyerekkel szerimtem ha lehet ne menjetek!!!!
2008. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi most voltunk Paralian 2, Nei Poriban 1 hetet. Paralia az tényleg jó nyüzsgős, de mi imádtuk (2 kisgyerekkel voltunk), bár a tenger nem túl tiszta. De ha elmentek pl. Alikes-be, az csak néhány km, de gyönyörű tiszta a tenger, és mindenhol csak bokáig ér... :) Nei Pori az nagyon nyugis, és drágább mint Paralia, de nagyon szép hely. Sartira ne menjetek, bár az közelebb van Bulgária felől, de az maga a halál, és gyorsan mélyül a tenger, és mintha a világ végén lennél... Mi 2 órát bírtunk ki ott, és menekülőre fogtuk.
2008. aug. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem még írnak mások is.
2008. aug. 2. 11:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom,mennyire van messze tőletek,de mi Kriopigin voltunk 2 éve,a Hotel Kassandra Palace-ban.Van gyerekmedence,hatalmas kertje,szép a part,van vízisport a parton,térítés ellenében.A város nem túl nyüzsis,de nem is nagy,a szálloda a városon kívül van.A közelben van aquapark is.

2008. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Mi Platamonban voltunk.Rettentően nyugis hely.Senki nem siet, mindenki azt csinál amihez kedve van.Nagyon megérte ott nyaralnunk.:)
2008. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Paraliat nem ajánlom, nagyon pörgős hely. Mi idén oda megyünk, persze 6 fiatalnak az kell.

Szerintem nektek Olympic beach lenne a legjobb hely, nagyon nyugis. Ha már kint leszünk, mi is át fogunk nézni.

Petranova

2008. aug. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Paralia és Olimpic Beach már egybe van nőve, úgyhogy lényegében mindegy, hogy hová mész. Paralia is jó, akár a kisgyerekeseknek is (a mieink nagyon élvezték), de ez mentalitástól függ. Aki a nyüzsit keresi, annak szuper, aki a nyugalmat, annak már nem annyira. De annak Olimpic Beach sem jó.
2008. aug. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Próbáljátok ki Thassost. Nagyon szép, és nem tette tönkre a turizmus, mint Paraliát. Skala Potamiában jók a strandok, és sokan beszélnek magyarul
2009. ápr. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Én Thessalonikben voltam

Nagyon szép, nyugis hely

2009. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!