Kezdőoldal » Utazás » Európa » Korfu tapasztalatok? :D

Korfu tapasztalatok? :D

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem h milyen tapasztalatok vannak korfuval és hogy azon belül hová érdemes menni . Hallottam Sidarit sokan dicsérik.. szerintetek ? :D köszi a segítséget :) Felpontozok :)
2011. jan. 16. 11:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Én Messongiban voltam, Moraitika mellett de amúgy bejártuk az egész szigetet. Szép a főváros, a tengerpart, érdemes ellátogatni Paleokastritsára, Pontikonissire :) Nekem Messongi is nagyon tetszett. 2 éve voltam amúgy Korfun nyaralni. Sidarinál is voltam, de nem sokra emlékszem :D
2011. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Ja és Pelekas-t kifelejtettem, azt se hagyd ki! :)
2011. jan. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D oda mennénk nyaralni csak még nemtudjuk melyik részre :)
2011. jan. 16. 12:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi Arillasban szálltunk meg, nagyon jó a tengerpartja, ajánlom. Kocsit béreltünk és bejártuk a szigeret, láttunk minden szépet. Paleokastritsa és Sidari valóban gyönyörű!
2011. jan. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én úgy tapasztaltam, hogy nagyon sok helyen jó, homokos a tengerpart :)
2011. jan. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi Sidarin voltunk 2009-ben. Szép, de a tengerpart kicsit koszos volt. A Szerelmesek csatornájának környéke is nagyon jó, csak sokan vannak a parton. Paleocastrica álom, de meg se lehet mozdulni a parton. A hegyekben nagyon szép kis falvak vannak, nagyon keskeny kis utcával. Érdemes arra is elmenni. Mivel mennétek, busszal vagy repülővel? Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok.
2011. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nagyon jó és nagyon szép hely!!!!!!!!!!!!!!

Jaj de szívesen visszamennék oda!!! :O

2011. jan. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!! :D
2011. jan. 16. 14:39
 9/11 anonim ***** válasza:

Amikor én voltam, akkor az arany olcsó volt,

a bérautó, meg qrva drága !!!

2011. jan. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Idén is készülök menni, imádom Korfut! :) Tavaly voltam először, két hetet töltöttem el ott, a görögökbe beleszerettem, a nyelvet jelenleg tanulom. Mindenki kedves, ha pár szót tudsz görögül, nagyon tudnak örülni...
2011. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!