Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen árak vannak Velencében...

Milyen árak vannak Velencében az éttermekben?

Figyelt kérdés
A velencei karneválra készülünk, de még soha nem jártunk Olaszországban. Kíváncsi lennék milyen árak vannak, mert az utazási irodánál is belehet fizetni vacsira az 16 euró, de ha nincs nagy eltérés árban akkor inkább egyénileg oldanánk meg.
2011. jan. 18. 08:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Jajj még annyi, hogy nem valami nagy luxus étteremre gondolok ám. :)Csak valami kis egyszerűre, ha tudtok is esetleg ajánlani helyeket az is nagyon jó! :)
2011. jan. 18. 08:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak pizzát ettem (karneválkor) 2 éve és elég rossz ízű volt, nem is nagy (32 cm), és 3000 ft... Szerintem az utazási irodás nem lehet rossz, mert ők tudják, hogy az kedvelt hely meg finom...legyen igazam:) Én kifizetném a 16 eurót a vacsiért. Viszont van rá esély, hogy nem finom, kevés, rossz és lehúz az iroda:P
2011. jan. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez változó. Én pl egy olcsóbb pizzériában nagyon finom pizzát ettem olyan 13 euróért (azért írom az olcsóbbat, mert voltak helyek, ahol alaphangon 18 euro volt egy pizza). Persze az olasz pizza nem olyan, mint a magyar, h vastag tészta, sok feltét, szóval, lehet, h másoknak ezért szokatlan.

De a 16 euro szerintem reális egy vacsiért.

2011. jan. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!