Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába milyen ajándékot vigyek?

Angliába milyen ajándékot vigyek?

Figyelt kérdés

Barátnőm magyar, de Angliában él. A párja viszont Angliában is született. Plusz van egy 8 éves kisfiú is akit nevelő szülőként nevelnek. A nyáron kiutazunk hozzájuk és gőzöm nincs mit vegyek nekik ami azért "magyaros" és a gépre is felvihetem, valamint a kisfiú is örülne neki.

Én őrölt házi pirospaprikára gondoltam, valamint Vecsési savanyú káposztára ami konzerves mert ott nem lehet kapni viszont barátnőm imádja a töltött káposztát. Valamint egy üveg Tokaji Aszúra a párjának. A kisfiúval viszont bajban vagyok. És azzal is, hogy ezek a dolgok jó ötletnek bizonyulnak e szerintetek, valamint azt sem tudom, hogy ezeket berakhatom e a csomagba ami persze nem a kézipoggyász. Ötletek? Vélemények?


2009. febr. 2. 19:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el nekik Nemes Levente "Tündérmenet" című lemezét.....:)))))
2009. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
a felnőtteknek oké ez az ajándék..a kisfiúnak pedig vegyél ilyen kétnyelvű mesekönyvet, szép illusztrációkkal. (az egyik oldalon angolul, a másikon magyarul van ugyanaz a szöveg.)
2009. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Kolbász, szalámi, bor, paprika, káposzta. Ezek jó ajándékok lehetnek. A kisfiúnak olyat ami magyaros és örülne neki? Nehéz kérdés. Rubik kocka? :$ Bár azt mindenhol kapni...
2009. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Az a Tündérmenet című dolog miről szól? Leírnád nekem pár mondatban?


És írjatok még ötleteket, illetve ha valaki konkrétan tudja hogy ezeket a dolgokat belerakhatom e a csomagunkba akkor írja meg legyen szíves. Amúgy Easy Jet-tel repülünk.

2009. febr. 2. 21:00
 5/20 anonim válasza:
100%
Elvileg kolbászt , szalámit és ilyesmit nem vihetsz ki, valamint italt is csak mértékkel. Mikor én repültem Kanadába, kinyitották a csomagjainkat, feltúrták a cuccainkat, a dobozokban megnézték hogy valóban gyógyszer van e, és kivettek belőlük italt,paprikát. Sajnos:(
2009. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Nikcsi ***** válasza:
100%

Szia!


Egy szalamit, uveg bort siman kihozhatsz, ha a borondodbe rakod, nem lesz vele gond. Anyosomek multkor egy fel disznot hoztak, azzal se volt problema, bar azert ne reszkirozd meg. :)

2009. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kérdezd meg.

én külföldönélek és néha olyan túrórudi ehetnékem van akkor tökre örülök a túrórudinak, aztán meg van hogy hoznak egy zacskóval és egy hónap múlva kidobom mert épp nem kívántam. és ez a szalámival mindennel így van. lehet alig várja hogy vigyél neki valamit csak nem meri mondani.

a páromat is tudom mit szeret a mi kajáink borainkközül a többi csak itt porosodik.

ha azt mondja hogy semmit nem szeretne, akkor valami kis dolgot amivel kimutatod mennyire örültél hogy vendégül láttak.

ja amúgy már az ezredik boci csoki hever a szekrényünkben és vagy 3 tokaink van.

én pl nagyon örülök egy magyar regénynek, vagy is egy jó könyvnek magyarul.

2009. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
52%
A fleto fényképét,hogy jól nézze meg,aki miatt te is oda fogsz költözni rövid időn belül
2009. febr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát kolbászt nem áll szándékomban vinni gondolom az ott is van. Csak amit felsoroltam. Káposzta konzerves, házi pirospaprika zacsiban, és egy üveg bor. Meg valami a kisfiúnak. Azért köszi nektek is.
2009. febr. 2. 21:45
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszélsz utólsó és azt sem hogy ki vagy mi az a felto mert lesz....om a politikát és k...vára nem érdekel. Én a barátnőmet és a családját megyek ki meglátogatni mert több mint 15 éve nem találkoztunk személyesen. Amúgy pedig nem áll szándékunkban elköltözni mert én már éltem külföldön (akkor sem saját akaratomból)és állati honvágyam volt. Úgyhogy engem innen senki nem tud sem elrángatni sem elűzni. Meg van mindenünk és boldogságban élünk a párommal és a 9 hónapos kislányunkkal. Amúgy meg akár el is költözhetnék hiszen nincsen senki rokonom tehát igazából a barátainkon kívül semmi nem köt ide. Csak annyi hogy szeretek itt élni. Annyival ott sem jobb az élet hogy én minent felégessek magam mögött és kiköltözzek. És mehetnénk akár hetekre is én azonban öt napnál tovább nem is akartam ott maradni mert mint írtam is honvágyam lesz. Ennyi nekem bőven elég egy idegen országból.
2009. febr. 2. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!