Kezdőoldal » Utazás » Európa » Itali! Melyik légitársasággal...

Itali! Melyik légitársasággal utazzak rómába? A wizzair honlapján lévö árak vajon valosak?

Figyelt kérdés
tudna valaki olyan is tanácsot adni aki esetleg rendelkezik jelentös olasz tapasztalatokkal???
2009. febr. 5. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy valosak a wizzair arai, nem gondolod, hogy szorakoznak!

Miert tul olcsonak talalod oket? Van, hogy 6000 Ft-ert lehet mar repulni fapadossal ha idoben kifogod a jegyet.

Nezd meg az utazas.com oldalt, ott sok mindent talalsz olaszrol, a forumba lepjel be!

2009. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Teljesen valósak az árak, már csak azért is, mert ott a honlapon kell kártyával azonnal fizetni őket, ha vásárolni akarsz. Minél hamarabb megveszed a jegyet, annál olcsóbban - akár néhányezerért - megkaphatod.
2009. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen,igen mert vannak egyes napok amikor pl nincs egész 8 ezer a jegy!és meglepödtem :-)
2009. febr. 5. 19:59
 4/11 anonim ***** válasza:
WizzAir-el egyszer mentem oda-vissza Rómába, oda 3 órát, vissza 3 és felet késett a gép. Persze, adtak egy szendicset meg egy üdítőt "fájdalomdíjként"...
2009. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
azta az elég sok késés egy ilyen rövid távúú uton!
2009. febr. 5. 21:43
 6/11 anonim ***** válasza:
A késést ne úgy képzeld el, hogy annyival többet ülsz a gépen, az égen nincsen forgalmi dugó, hanem később száll fel a gép, a reptéren kell várakozni. A menetidő mindig ugyanannyi.
2009. febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:-)))))))))))) ez jo volt nagyon !jot mosolyogtam ezen !de köszönöm aa kommented :-)
2009. febr. 5. 22:27
 8/11 anonim ***** válasza:

A 8000 Ft pedig csak a jegyara, meg par dolog jon hozza, de igy is olcso!

Mikor mesz ki?

2009. febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A wizzair honlapján lévő árak (amiket elsőre közöl a gép) nem a valós, fizetendő árak, mert ha csomagot is viszel az plusz pénz (2.500,- Ft az első), ha bankkártyával fizetsz, az is plusz pénz (1.050,- Ft) és még van egy rakat extra díj, amit ha kérsz, az pluszban a közölt jegyárra megy rá.


A honlapon lévő árak a "nyers" repülőjegyárak, amelyek már az illetéket is tartalmazzák. De sem csomagot, sem fizetési költséget, sem pedig extra díjat nem tartalmaznak.

2009. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát kb egy hónapon belöl !!én már nagyon mennék csak vannak még akadályok szállás ügyben :-(
2009. febr. 5. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!