Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan történik a leszállás/...

Hogyan történik a leszállás/ megérkezés a repülőtéren?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy miután leszállt a gép, kiszállunk, utána mi történik, hol kapjuk vissza a csomagot, ott is van-e átvizsgálás, és hogy a transzferbuszt hol találjuk?

Örülnék, ha részletesen el tudnátok magyarázni :)


2011. febr. 1. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

-leszállsz a gépről

-követed a tömeget az épületbe

-beállsz a sorba egy újabb útlevél vizsgálatra(itt csak megnézik az útlevelet/személyit és mehetsz is tovább)

-követve a kijelölt utat eljutsz a futószalaghoz ami folyamatosan megy körbe,és rajta vannak a bőröndök. Vársz amíg meg nem látod a tiédet,és igyekszel ügyesen a tömegbe férkőzni,hogy le tud venni..Ha nem sikerül akkor sincs gond,akkor vársz egy kört..(érdemes a bőröndre valami egyedi jelet tenni,hogy tuti felismerd az a tied..Elég sok egyforma bőrönd van(főleg a gurulósból)

-Ha megvan a bőröndöd követed újra a kijelölt helyet vagy a tömeget,és mész a kijárat felé..

-Amikor kiérsz mész az utadra

2011. febr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
európán belül nem nézik meg már az útleveled leszállás után. leszáll a gép, követed a tömeget, odaértek a szalaghoz amin szépen sorban mennek körbe a csomagok, és ha meglátod a tiédet elveszed. és szépen kisétálsz az ajtón szokott lenni zöld és piros folyósó is valahol, te a zöldön menj.kb ennyi.
2011. febr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

első vagyok..

Mivel én rendszeresen utazok Angliában így mertem írni,hogy leszálláskor újra ellenőrzik az útlevelet/személyit..

2011. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

shengeni (remélem jól írtam) országokban nem nézik az utlevelet vagy személyit már.


mindenképpen a tömeggel mejnél, én sokat repültem és karikor egyedül jöttem vissza kisgyerekkel és ez a reptér óriási, én voltam az utolsó és nagyon trükkös helyen kellett a csomagot felvenni, aki elöször megy tuti nem találta volna meg. ha a csomag kiadót megtalálod ott monitoron ki lesz írva melyikre jön a te csomagod. aztán irány a zöldfolyosó. ha megállít a vámos (enegm állított már meg) akkor megkérdezi van.e vámolni valód, és esetleg bele néz a táskáidba.

2011. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Anglia nem schengen-tag, talán azért kérik.
2011. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Pontosan!

Anglia nem schengen-tag...

2011. febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

A transzferbusz ott lesz ahogy kiérek a zöld folyosón? vagy hol?

2011. febr. 1. 14:46
 8/10 anonim ***** válasza:
transzferbuszt a reptér kijáratánál fogod megtalálni..Érdemes megjegyezned a busz járatszámát,és ahogy kimész a reptér épületéből csak meg kell keresned..
2011. febr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És ha peched van, még kiválaszthatnak a tömegből és átnézhetik leszállás után is a csomagodat. Szúrópróba szerű ellenőrzés. Nekem már Milanoban megnézték egyszer a csomagom így, de nem volt semmi gáz...Barátnőm Írországba ment vissza, megnézték a bőröndjét és elkobozták belőle a kolbászokat:-)
2011. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ijáááá a drága kolbászokat elvették? :D azokat én is el vettem volna ha vámos lennék :D
2011. júl. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!