Kezdőoldal » Utazás » Európa » Osztálykirándulás. Kinek...

Osztálykirándulás. Kinek milyen ötletei vannak? 15/L

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó kis osztálykirándulást szeretnénk az osztállyal,ami jól összehozza a csapatot(mivel most vagyunk elsősök)Ehhez szeretnénk ötleteket kérni =))

A lényeg,hogy:

- kb. 15-18.ezer Ft/fő legyen

- és ne vizes,strandos, mert lányok közül nem biztos,sőt biztos,hogy nem mindenkinek lenne alkalmas..:SS

- 2-3 napos,normális,igényes szállással

- távolság: hát mi eddig Erdélyben,és Visegrádban gondolkodtunk :D


2011. febr. 3. 20:07
 1/5 anonim válasza:
én egy sátrazást javasolnék, közös főzéssel, tábortűzzel, énekléssel, játékokkal. ez az anyagi keret kb 5ödébe kerül, viszont az igényes szállásnak nem felel meg :)
2011. febr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Erdélybe szerintem legalább 3-4 napra érdemes menni, de ez igényes szállással (pl. falusi vendéglátás), utazással együtt ez nem hinném hogy kijönne a mondott összegből. Összejövésre a kirándulás szerintem is jó ötlet, esetleg sátrazás helyett alhatnátok kulcsosházban, az valamivel közelebb áll a színvonalashoz :P

A másik ami a mi osztályunknak bejött, az a városi osztálykirándulás, szállásnak pedig valami kollégium. Például Pécs, Szeged, Debrecen nagyon jó hely szerintem. Itt lehet akár városi vetélkedőt szervezni, csapatokba osztva, ez eléggé összehozza az embereket.

2011. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gyertek Bogácsra!Van strand is.aki nem akar nem fürdik...
2011. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyertek Veszprémbe. Nagyon szép az Óvárostér, és a Vár. Van állatkertünk is, ami nagyon szép, és igényesen felújított, és szerintem 15 éveseknek is nagyon jó program. [link]

A szállás szerintem kempingben lenne a legjobb, mert annak van egy hangulata. Itt sátorozni is lehet, és faházakban is megszállhatok, és van egy szabadtéri medence is, és akkor aki akar fürdik benne, aki nem az nem.

[link]

[link]

És busszal 15 percre van a Balaton, szóval egyik nap Balatonalmádiba, vagy Balatonfüredre is lemehettek sétálni.

Itt találtok még további programokat: [link]

2011. febr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lézer Anton válasza:
Én talán éppen ennyi idősen Szalafőre mentem az osztállyal, nagyon szép hely és sokat tanultunk anélkül, hogy észrevettük volna.
2011. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!