Kezdőoldal » Utazás » Európa » Osztálykirándulás? 15/L

Osztálykirándulás? 15/L

Figyelt kérdés

Erdélybe szeretnénk menni és ehhez gyűjtünk ötleteket.

Egységesen túrázós kirándulásra szavaztunk,én pedig ezen belül v.mi olyasmire gondoltam,hogy elmehetnénk:

- egy vízeséshez<3:))

- megnézhetnénk egy várat/barlangot

- és egy tavat is

Ezenkívül jó lenne v.mi erdő közepében, erre nem tudom mennyi esély van=( ) faházban aludni,ahol este rakhatunk tábortüzet is :)


Nem szeretnénk nagyon Erdély belsejébe menni,mivel az anyagi keret kb.15.000Ft/fő,2 napra(esetleg 3,ha belefér)



Tud v.ki ilyen helyet? :DD


2011. febr. 8. 17:59
 1/9 A kérdező kommentje:

És ötleteket is írhattok,hogy miket csináljunk.pl.: vetélkedők stb.

DE!

Értelmeseket írjatok,ne ilyen gagyi dedós foglalkoztatásokat!! pl.: mi kitaláltuk,hogy este a fiúkat kisminkeljük és beöltöztetjük lányoknak,a lányokat pedig fiúknak.:QQ (Ezt már megcsináltuk 1x,csak akkor még másik osztállyal.:DD)

2011. febr. 8. 18:05
 2/9 anonim válasza:
100%

nyáron mentek?

gyilkos tó nagyon jó hely. szent anna tó is. segesvár csodaszép. a vár ott bent valami hihetetlen hogy ott még laknak. el kell menni és megkell nézni mert igynemtudod elképzelni. :) tordai hasadék nincs nagyon bent erdélyben, de csodaszép hely az is. hirtelen most ennyi jutott eszembe. de Erdély gyönyörü hely. tényleg. jó választás volt. :)

2011. febr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Én mondjuk Bihar megyét ajánlanám. Havasrekettyei vízesés, Félixfürdő, Nagyvárad van vár, bár hát ha jól tudom eléggé romos, ajánlom mondjuk a Szkerisórai jégbarlangot, vagy Medve barlang. Bár van köztük távolság, még nézz utána :P
2011. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Gyilkos tó, Szent Anna tó Hargita megye, azt azért 15e forintból...
2011. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm :)

Jöhetnek még ötletek :DD

most épp Boga völgyét nézem :)

2011. febr. 8. 18:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szép a Vargyas-völgye is, igaz, ez már a Hargita. Erdő, patakcsobogás, őzikék, macik (na jó, azzal még nem találkoztam személyesen). Sok-sok erdei faház van, magánszálláshelyek, és van több kemping is. Van a Matyi kemping, de lehet, hogy csak nyáron... (meg kell érdeklődni, biztos meg lehet egyezni)

[link]

Van egy másik táborhely is, az egy nagyobb kőépület.

A völgyben az út járható kocsival is, de azért nem egy aszfalt, hála az égnek! Valamit valamiért. A patak mentén el lehet túrázni az Orbán Balázs-barlanghoz.

[link]

A közelben van Lövéte fölötti dombon a nárciszmező, ami májusban gyönyörű. Nem tudom, mikor mennétek...?

És Szentegyháza nagyon jó helyen van, nyugatra, keletre is lehet menni ide-oda kirándulgatni. Vagy fel a Hargitára!


[link]

Ez egy jó kis honlap, ajánlom figyelmedbe! Bár az utóbbi időben sok szállásadó már nincs rajta, gondolom, anyagi okokból.


[link]

2011. febr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs, 2x ment. :)
2011. febr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tónak meg ott lenne (az sem túl messze, de zötykölődős úton) a bözödi, amit Ceaucescu bácsi produkált: elárasztott egy falut, ma nem tudom, milyen állapotban van, pár éve még állt a templom - vízben... "Érdekes" hely!
2011. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy (még mindig én) Torockó, gyönyörű falu, ott a Székelykő, meg lehet mászni, Torockószentgyörgyön vár, nem messze a Tordai-hasadék, ami szintén bámulatos! Esetleg útba ejteni Almásgalgó mellett a Sárkányok kertjét.
2011. febr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!