Kezdőoldal » Utazás » Európa » Prágai osztálykirándulás...

Prágai osztálykirándulás márciusban?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyiből lehet megúszni egy prágai márciusi osztálykirándulást?

Egy 22 fős + 2 tanárból álló osztállyal mennénk!

Találtam szállást és buszutat. eddig 21000 Ft-nál tartunk.

A szállásban van reggeli.

Kb. mennyit kell még hozzádobni, mennyi lenne a vége?


2010. nov. 28. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:

gondolom még különféle belépőkre kell, meg kajára, ezeket még számold bele, kaját szvsz úgy a legegyszerűbb megoldani, ha bográcsoltok valamit, meg valamennyi hideg kaját vesztek közös pénzből, és aki még éhes az vesz a saját pénzéből még.


elsőre soknak tűnik az a 21 ezer, persze én már elég rég voltam osztálykiránduláson:D hány napra mentek?

2010. nov. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia. Cseszloturs a 13. kerületben a visegrádi utcában. Kérdezd meg őket is, mert jó áraik vannak, és gondolom adnak kedvezményt is. Még mielőtt bárki kikezdene, nem ott dolgozom, de ismerem őket, és korrektek. Van 15 euróért is szállás a belvároshoz közeli hotelben, és van 22 ért a folyón is. Érdeklődj utána.
2010. nov. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!