Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen nagyobb, ismert üzletlá...

Milyen nagyobb, ismert üzletlánc van Görögországban, azon belül is Korfun?

Figyelt kérdés

Nyáron repülünk ki, és utánanéznénk az áraknak, de nem tudjuk mit keressünk....

Speckó utazóágyat kellene kint vennünk, de nem tudjuk megéri-e

Köszi!


2009. febr. 8. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A görög szigeteken nincsenek üzletláncok ,szerencsére ezek még meradtak régi szépségükben.Szerintem itthonról kellene vinned azt a bizonyos felfújható vendégágyat,és megspórolod az időt amit az ágy keresgélésére fordítanál.Nem is biztos,hogy kapsz ilyet mert ott az üzletek inkább a turistákra épülnek,akik ugye nem ágyat,hanem mindenféle suvenírt keresnek.De minek az utazóágy?
2009. febr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alapjaraton Draga kint, tudom mert kint dolgoztam Sidariban. Par dolgot megeri kivinni de az utazoagyat nem ertem?! Mennyi idore mentek?
2009. febr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Korfun voltam már nyaralni. Makro nevű bevásárlót láttam Kerkiraban (Korfu), ez a Mertronak a tesója vagy ugyanaz. Tesco, Lidl meg ilyesmi még nincs. regneteg a Supermarket, ahol mindent lehet kapni, élelmiszer-cigi-ital-ajándék-strandcucc-ékszer, tényleg minden.. Hát nem tudom, mi nem spóroltunk, mindig étteremben ettünk, esténként koktéloztunk, mindent kipróbáltunk, mindent megvettünk, 800 euróba került :)

az apartmanházban volt hűtő, rezsó, tányérok, poharak, étkészlet, ha jól emlékszem még edény is, szóval simán lehet akármilyen otthoni konzervet-zacskós ételt vagy fagyasztott husit kivinni, fűszereket, stb és legalább napi 1x agatoknak ebédet készíteni. Úgy biztosan sokkal olcsóbb és talán finomabb is! sőt, biztos :)

2009. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 hete voltunk. Korfu városban láttam Lidl-t. (nagyon hiányzik onnan is.. )
2010. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
JUMBO ott van minden ami kellhet, a gyerekcucctól a barkácsig, ha épp barkácsolni akarsz!:-DDD
2011. jan. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!