Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba megyünk busszal,...

Görögországba megyünk busszal, de kicsit félek a hosszú úttól:S Nagyon szenvedős? Megéri a kényelmetlenséget?

Figyelt kérdés
Sajnos csak utazási gyógyszerrel bírom a buszt,de olvasni még így se tudok rajta,szóval a könyv,újság,rejtvényfejtés kizárva,mint unaloműző.Bírható az a húszon vhány óra ezek nélkül is?A tapasztalataitokra vagyok kíváncsi!Köszi!:)
2011. febr. 6. 11:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
helyzet* elírtam:D
2011. ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Én is voltam már Görögo. busszal megszemvedtük mert sokat kellett várni a határon ! meg kb 20 óra ! de ha este mentek ak nem nagy ugy! :D de megéri elmenni mert nagyon szépp! :)
2011. ápr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

A nyaralás sajnos már régen volt,de gondoltam megírom a tapasztalatom:) Így visszagondolva felesleges volt az aggodalmam,nagyon jól bírtam az utat,nagy részét átaludtam!:) A zavartalan alváshoz jól jött a nyak-,ill. szempárna,vmint a zenék,amik elnyomták a többi utas/tévé hangját. Az egyedüli bajom az volt,h nem vittem párnát a fenekem alá(pontosabban vittem egy nagyobbacska díszpárnát,de a párom,aki ragaszkodott hozzá,h neki ne vigyünk semmilyen párnát,a buszon töltött 1-2 óra után rögtön elcsaklizta-erre számíthattam volna:D),szóval nagyon elültem a fenekem,a farkcsontom pedig annyira fájt még azután is,h megérkeztünk,h nem tudtam a hátamon feküdni,:S visszagondolni is rossz rá,nem is képzeltem,h így fájhat-hozzá kell tennem,h nagyon vékony vagyok,semmi zsír nem szolgálta a kényelmem:D Szóval ezt (meg néha a pisilést) leszámítva nem volt semmi bajom a buszon töltött idővel!:) Zenét hallgattam,ettem,a párommal beszélgettem,a tájat néztem,h ne unatkozzak,éjszaka pedig mélyebben aludtam,mint a saját kényelmes ágyamban szoktam:) Persze a gyógyszernek köszönhetem,h ennyit tudtam aludni,figyeltem is,h kellő időközönként bevegyek 1-1 szemet,nehogy elmúljon a hatása!

Azt mondom megérte,(és amíg nincs felesleges pénzem repülőre) bármikor újra vállalkozok egy cirka 30 órás útra,mert a nyaralás,az emlékek kárpótolnak a kényelmetlenségekért!!!

2011. nov. 4. 14:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!