Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül a Horvát...

Mennyibe kerül a Horvát autópályadíg a Magyar határtól a Plitvicei tavakhoz vezető út lehajtójáig?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kapus rendszer van, de nem tudtam kikalkulálni. Szűkös a költségvetés autóval mennénk és számolnom kell ezzel a díjjal is. Ha valaki volt mostanában írja meg legyen szíves menniyt fizetett. Köszönöm
2011. febr. 9. 21:01
 1/5 anonim válasza:

[link]

Itt lehet kalkulálni :D

2011. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kb. 10 ezer Ft oda-vissza,

ha nem vernek át, a fizetésnél...


(+ a magyarországi díj)

2011. febr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Át szokták verni a magyarokat? Mire figyeljek oda?
2011. febr. 10. 08:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Van rá példa, hogy átverik, de nem jellemző-rossz akaratú emberek mindenhol vannak, nekem csak jó tapasztalatom van-3szor voltam eddig. Pálya kb 10ezer, ahogy az előttem szóló is írta. Nagyon szép végig. :-) Mire figyelj?-biztonsági öv,tompított fény, 130!!!erre harapnak! Ja és legyen nálad nemzetközi zöldkártya, azt előszeretettel kérik.Hólánc se árt, ha van nálad.Plitvicei tavaknál a parkoló fizetős(legalábbis nyáron), és elág húzós a belépő. De megéri, mert csodaszép hely, szánjatok rá egy egész napot. Az oda vezető út a pályától elég rossz, és forgalmas, viszont a sajtok az út széli árusoknál finomak, meg szép díszüveges pálinkát is kapni arra. :-)
2011. febr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!