Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mediterrán éghajlatú városok...

Mediterrán éghajlatú városok Francia, Olasz, Spanyolországban?

Figyelt kérdés

Mindenképpen vmilyen meleg éghajlatú helyen képzelem el a jövőmet, ahol enyhe a tél, sok a napsütés, forró a nyár, tehát mediterrán. Nagyjából be tudom azonosítani, hol lehet ilyen tehát pl. Dél-Fro, de én élhető városokra lennék kíváncsi és tapasztalatokra, mi a véleményetek az országról, az ottani közösségről.

köszi


2011. febr. 10. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a spanyolok, és az olaszok jobban bejönnek mint a franciák. De ha lehetne én még délebbre mennék, ahol soha nem kéne fáznom. :)
2011. febr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ezek közül kéne választanom akkor olasz, de én Ciprusra mennék. Uniós, mindenki beszél angolul és 8 hónap a nyár. :)
2011. febr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jelenleg Toulouse-ban elek, mit szeretnel tudni? A tel eleg enyhe de jobb szeretnek havat mint a felhos-esos "telet".

Amugy tetszik, szep varos, jol erzem magam, ha van valami konkretabb kerdesed is, irj privatot

2011. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha mar meleg éghajlat, költözz a Karib-szigetekre.

-Egész évben meleg van

-Esős időszakot sem úgy kell elképzelni hogy egész nap esik az eső, hanem naponta mondjuk 8szor 5percre, akkor viszont zuhog, bár a forróságban jól is esik

-Dús növényzet, európai ember által sosem látott gyümölcsök/zöldségek, tehát nem olyan csúnya kopár mint Görögország vagy Ciprus

-Tudom nem olcsó mulatság, de te kérdeztek rá

-Ja, és fekete nok ;)

2011. febr. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Spanyolország egészén jó idő van, mindenütt pálmafák és nagyon kuturált tehát én pl Barcelónát javaslom....

nekem Barcelona a kedvenc városom...

Dél-Franciaország is nagyon klassz, azt is javasolni tudom, de én Olaszországot annyira nem

azért, mert olaszországben ahol még kultúráltak az emberek ott még hideg van

de ahol már igazán meleg van, délen ott már nincs vezetési morál, tehát egy zebrán elütnek mindenki üvölt ordít lógnak az ablakból a rongyok, maffia, kosz és szemét és bunkóság és nem segítőkészek

mindenki azt mondja, ,hogy az olaszok segítőkészek, de ezt biztos olyan mondja, aki még csak magyarban meg olaszban volt..a magyaroknál tényleg segítőkészebbek, de pl a spanyolok vagy az osztrákok ezerszer segítőkészebbek mint az olaszok


amit viszont senki sem írt:


Mivel a kérdező európát kérdezi így senki nem írta, hogy a tél ezeken a helyeken is hideg: tehát pl Barcelona, Spanyolország vagy pl Szicília, ami olaszország ledélibb része, télen ott is hajnalanta nem ritka a 0 vagy a minusz egy két fok

mert a pálmafa csak a kemény fagyot nem bírja, minusz egy két fokot kibír és,például tavasszal folyton esik az eső..pl Rómában áprilisban van, hogy több napig esik az eső


tehát ami európa és abszolút jó idŐ: Ciprus, Kanári szigetek..ez a két hely európai kultúrát és egyben afrikai meleget is ad

2011. febr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utsó vok: én amúgy most jöttem haza Dél- Olaszországból és nagyon jó idő volt napközben, 20- 25 fok, de hajnalban lehűlt a levegő és Nápolyban szálltam át és minusz egy (!!!!!!!) fok volt, tehát majd megfagytak az embrek
2011. febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!