Kezdőoldal » Utazás » Európa » Stockholmban mennyivel van...

Stockholmban mennyivel van hidegebb, mint Budapesten?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem Svédországot, a mentalitást, az életfelfogásukat, és szívesen kiköltöznék, egyedül a hideg tart vissza. Nagyon vészes a tél Stockholmban?:S Meg azt hallottam, hogy a svédek télen járnak nyaralni, és ez igaz? Szóval ott természetes, hogy mondjuk a karácsonyt meg 2-3 hetet a trópusokon töltenek ilyenkor?
2011. márc. 11. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
én egyszer voltam stockholmban de finnországban többször szólval tudom mi a helyzet nagyjából. igen hideg van télen, sőt mivel kikötőváros ezért még szeles is tehát ha -10 fok van a jeges szél miatt lehet -20 fokos az érzete. én pont karácsony után voltam stockholmban a hőmérő -11 fokot mutatott viszont olyan jeges szél volt hogy én még életemben nem fáztam annyira. meg az a rossz ott skandináviában hogy későn jön a tavasz. ott március-áprilisban olyan idő van még mint nálunk január februárban. a finnországi nyárral nincs különösebb bajom, igaz hogy nem az a forró nyár de kellemes idő van.
2011. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a szomszédban lakom (Finnország), de az idő hasonló.. Hideg van, hosszú a tél, viszont meg lehet szokni. A gond, hogy pl. még ma is esett a hó és ilyenkor már bosszantó, hogy még mindig nincs tavasz.. Rengeteg a hó tavaly is április végén olvadt csak el.

Sokan nyaralnak télen is, főleg november-decemberben, mert az a legrosszabb, hideg van és nagyon sötét. Ilyenkor aki teheti elutazik pár hétre délre.

Ha nem szereted a hideget akkor lehet, hogy eleinte nehéz lesz, én ugyan szeretem a hideget, de tél végére teljesen kikészülők, fáradt vagyok és totál depressziós leszek. Nyáron meg kigyógyulok belőle :-)

2011. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!