Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miket érdemes megnézni Londonb...

Miket érdemes megnézni Londonban 6 nap alatt?

Figyelt kérdés
Hamarosan utazok ki Londonba és 6 napot fogok ott eltölteni. Kérdezném, hogy miket érdemes ott megnézni ilyen időtartam alatt (templomok és képtárak nem érdekelnek)?
2011. márc. 13. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha se képtárak,se templomok,se múzeumok nem érdekelnek akkor nem sok látnivaló lesz amit megnézhetnél..Londonban pont ezek az épületek amiket nem szabadna kihagyni..Akkor menj 6 napon át a bevásárlóközpontokba,a harrods áruházba, london eye,madame tussauds-ba..De vigyél sok pénzt mert ezek a legdrágábbak..

A többit akkor felesleges lenne felsorolni,mert nem érdekel téged úgyse..

2011. márc. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Madam Tussauds panoptikum, National History Museum, London Eye, Greenwich, British Museum, Leeds Kastély (ez London mellett van).
2011. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2011. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, én így döntöttem:


Tower Bridge,Clock tower (Big Ben),Westminster Abbey,Madame Tussauds,Windsor Castle,Trafalgar Square,Kew Gardens,Millennium Bridge,Thames barrier,Greenwich,Wembley arena,Backhingham palace,Hyde park,Harrods,Camden town

2011. márc. 14. 11:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál azt ráérősen 2 nap alatt végig nézed..
2011. márc. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Wembley arena-ban többször voltam koncerteken..Azon mi látnivaló van? Nem egy nagy szám az épület,és körülötte sem nagy szám az utca..Parkolók vannak mindenütt..
2011. márc. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jók, amiket leírtál, de szerintem nyugodtan egy-két múzeumot is beiktathatsz, mert csak az épületekért is érdemes bemenni, gyorsan körbenézni. Amúgy is ingyenesek, nem vesztesz semmit vele...

Ha meg semmiképpen nem akarsz ilyen helyekre menni, akkor menj egy kicsit vidékre. TEljesen más mint London. Egy napra el lehet szerintem ugrani, vmi közeli tipikus angol városkába...

2011. márc. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!