Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögország Sartira vagy...

Görögország Sartira vagy Paráliára mennyi pénzbe kerül 1 hét 2 főnek önerőből és mennyibe ha busszal és utazási iroda intézi?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mennyi pénzből jön ki az 1-2. és melyik az olcsóbb?

1. Ha én nézek buszt, vonatot ami megy Görögország Sartira meg a szállást is én intézem el a görögökkel, kihagyva az utazási irodát.

2. Ha az utazási iroda mondja meg, hogy itt lesz a busz amire fel kell szállni és itt meg itt foglaltak nekünk apartmant.


Úti cél: Görögország Sarti vagy Parália

Szállás: apartman

Időtartam:7-10 nap

Utazók száma:2 fő

Utazás: csak busszal vagy vonattal

Nincs autónk.

Időpont: Július

Étkezés: Önerőből


2011. márc. 18. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hat ha te elmesz vonattal szartira akkor te egy isten vagy. vonat oda nem megy..
2011. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom mennyi, de Paráliára ne menjetek. Sarti jobb, bár az sem az igazi. A vonatot nem javaslom, inkább egy utazási irodával utazzatok el.
2011. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
mi 2008-ban mentünk busszal Paralia-ra(én imádtam :D),7 nap,apartmanban,önellátással 98.000.- kettőnknek
2011. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Parália nem Görögország, hanem elb..tt Siófok, tele orosszal.
2011. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ez azért durva volt.Paralia nagyon is jó hely szerintem,de mindenkinek más fekszik...:)
2011. márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10%
Nei poriba menjetek,sokkal jobb mint Paralia!
2011. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nekem meg az nem tetszik.nálam eddig Paralia a csúcs,de a nagy álmom SANTORINI
2011. márc. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 22:04


Abszolút nem durva. Aki ismeri Görögországot az tudhatja. Én gyerekkorom óta járok ki rendszeresen, eleinte a szüleimmel, később a férjemmel. Egy nyáron, ahogy időnk engedi akár 2-3 alkalommal is, de eltöltünk 3-5 hete ott. Szinte mindig más és más helyen. Így elmondhatom, elég jól ismerem ezt az országot és nyugodtan állítom: Paralia egy borzalom. Nem Görögország, hanem egy turistacentrum. Persze kis pénz kis foci. Már a neve is mutatja mire épült: Paralia, ami ugye strandot jelent.

2011. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kinga79! Melyiket ajánlod ezek közül legjobban: Zakinthos, Sarti, Nei Pori?
2011. márc. 20. 19:36
 10/15 anonim ***** válasza:

Zakynthos

a Paralia imádó :)

2011. márc. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!