Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögország Sartira vagy...

Görögország Sartira vagy Paráliára mennyi pénzbe kerül 1 hét 2 főnek önerőből és mennyibe ha busszal és utazási iroda intézi?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mennyi pénzből jön ki az 1-2. és melyik az olcsóbb?

1. Ha én nézek buszt, vonatot ami megy Görögország Sartira meg a szállást is én intézem el a görögökkel, kihagyva az utazási irodát.

2. Ha az utazási iroda mondja meg, hogy itt lesz a busz amire fel kell szállni és itt meg itt foglaltak nekünk apartmant.


Úti cél: Görögország Sarti vagy Parália

Szállás: apartman

Időtartam:7-10 nap

Utazók száma:2 fő

Utazás: csak busszal vagy vonattal

Nincs autónk.

Időpont: Július

Étkezés: Önerőből


2011. márc. 18. 19:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Zakintos is jó hely, de Lefkadat jobban ajánlanám. Korfu is szép. A másik kettőt mellőzném. Kamena Vourla. Oda menjetek.
2011. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, én Paraliara és Nei porira gondoltam. Sarti szép, csak sokat romlott, de ha busszal mentek és a pénz se lényegtelen, akkor ide menjetek. Szerintem nagyon fog tetszeni.
2011. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az érdekelne, hogy Lefkada szigete mivel jobb mint Zakynthos szigete?
2011. márc. 21. 08:14
 14/15 anonim ***** válasza:
Zakinthos az angol fiatalok, tizenévesek duhajkodó helye. Kb olyan mint Korfu déli része, ahova ocsmányul berúgni, kábítózni stb. céljából járnak, távol a szülői felügyelettől. Lefkada nem ilyen, de azért Zakinthoson is nagyon jó. Bármelyiket ajánlom. Azt írod busszal mennétek. Lafkadara talán van buszos út, de Zakinthosra?:... Ha van is az azért kicsit távolabb van. Oda csak komppal lehet menni, míg Lefkadara hídon át.
2011. márc. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Én voltam már Paralián és Sartin is és mind a kettő nagyon jó. Rajtad múlik mit szeretnél. Szép part, szép környék és ha pihenni akarsz akkor Sarti. Ha bulizni akarsz akkor Paralia mert Paralia sokkal mozgalmasabb és fiatalosabb. Idén én is Sartiba megyek bulizni itthon is tudok.


Kinga írtad, hogy mind a kettő szép hely, de nem a legszebb... Akkor melyik a legszebb hely????

2011. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!