Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bulgáriába Románián, vagy...

Bulgáriába Románián, vagy Szerbián keresztül érdemes menni autóval?

Figyelt kérdés
És ha Románián keresztül választom,milyenek az utak?
2011. márc. 19. 20:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
attól függ,merre laksz
2011. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
mi Szerbián keresztül mentünk Esztergomból egész. nekünk ezt javasolták, s az útvonaltervezők is...
2011. márc. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerbia felé jobb menni, mert "szinte végig" van autópálya.

Pest-től Belgrádon át Nis-ig van végig pálya utána a bolgár határig egész jó autóút. Szófiátol meg megint van valameddig autopálya.

Amúgy a Google Maps is akár honnan mész inkább Szerbiát javasolja elsőnek a pályák miatt.

2011. márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Budapestről mennénk.Igen azt mondják Szerbián keresztül autópálya van,de semmi látnivaló.Románián keresztül van valami,amit érdemes megnézni?

2011. márc. 19. 22:47
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

a románokat ha csak lehet hagyd ki!!!!!!!!!! vagy 30x voltam románban és 1 gettó az egész ország.

az utak szarok de annyira ha a kátyúban 1 diszno is el tudna bujni. ha meg a nyomorfalvakon mész át akk szo nélkül leszúrnak mint 1 állatot. szval pár szép hegyért nem érdemes románba menni.

mi mindig szerbián át mentünk. lehet h pályán nincs sok látnivaló de legalább odaérsz ahová akarsz

2011. márc. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
Romániában észre se veszed, úgy kilopják alólad a kocsit...
2011. márc. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az infókat!

Ezek után úgy érzem, nem szeretnék Románián keresztül menni!

2011. márc. 19. 23:34
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

mindenképpen szerbia felé menj

ahogy írják végig autópályán mész

Romániai vidékről meg nem túloznak az előttem szólók, igazuk van

ráadásul románián keresztül baromi soká is érnél oda autópálya híján

2011. márc. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
SZerbiában igenis van látnivaló!!!!! Gyönyörű ország, többször is megtettem azt az utat és nagyon is szép!!!! Ellenben Románia lelombozó, csak egyszer próbáltam ki arra, de förtelmes volt. Romániának szebb részei az ország másik részén vannak.
2011. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
mindenképpen Szerbiát javasolnám én is, a lent említett okok miatt: szerbiában szinte végig autópályán mész, míg románia egy lepratelep, még ma is, sajnos...
2011. márc. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!