Kezdőoldal » Utazás » Európa » Dániába készülünk kempingezni...

Dániába készülünk kempingezni (Koppenhága közelébe). Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Bármi érdekelne, akár az odaúttal kapcsolatban is (autóval megyünk). Kemping helyek, programok, bármi érdekel, ha jártál ott, hogy tetszett, mit érdemes megnézni. 2hétről lesz szó.
2011. márc. 24. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

melegruha, plusz fólia eső ellen!


Nem vicc.


Egyébként jó hely, Koppenhágában a kikötő, a régi vidámpark nagyon szép. Ha akartok menjetek át Svédországba is! Ott mindenhol lehet vadkempingezni...

2011. márc. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a svéd oldalon szerintem jobbak a kemping lehetőségek, de dán oldalon Koppenhágától Északra Niva irányában végig a parton (Skodsborg stb) arra nézzetek kempingeket.


mindenképpen Malmö, göteborg környékét járjátok be mert érdemes...kultúra és városnézések és a tengerparti pihenés mellett arra túrázni meg biciklizni is lehet.


Koppenhágát be lehet járni gyorsan, Nyhavn, Amelihavn Citadella és a világ leghosszabb sétálóutcája tele kocsmával, diszkóval, étteremmel, szórakozási lehetőséggel


ha nyáron mentek akkor nem lesz annyiira rossz idő, sz a fontos ha nyáron süt a nap akkor az nagyon meleg és nagyon éget de árnyékban azért hűvös van

éjszakánként meg eléggé lemegy a hőmérséklet de ahogy lesz nap újra meleg lesz


eső mindenhol esik és szerintem Dániában nem annyira vészes az eső mint pl svájcban


nyáron még este 10 után is világos van


én eddig mindig nyáron voltam és szabályosan melegem volt, utoljára még melegítőt sem vittem

de tavasszal ott még május elejéig nem érdemes szabadtéri dolgokat tervezni


tehát amiket írtam az olyan július augusztus

2011. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket. Júliusban megyünk, a vadkemping már kizárt, így lassan 40fele már kell a kényelem... De akkor Svédországba tuti átnézünk.
2011. márc. 26. 16:57
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Koppenhága nagyon szép és irtó drága.A kempingben meg befagy majd a.... Állandóan esik az eső,hűvös a nyár is.

Ha a lazacos kapros majonézes szendvicset majszolod, gondolj rám.

2011. márc. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, a hűvösre már edzettünk német részen néha. Hát az eső, az már jobban zavar. Plussz fóliát viszünk, lazacos szendvicset veszünk, Rád meg gondolunk:)

Bár most kaptam egy e-mailt, hogy az idei nyár milyen forró lesz.

Mondjuk nem tudom, hogy ennek mennyi lehet a valóságos alapja...

2011. márc. 29. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!