Kezdőoldal » Utazás » Európa » Viki vagyok és szeretnék...

Iviki kérdése:

Viki vagyok és szeretnék Olaszországban, elsősorban Rómában vagy Róma környékén munkát találni vagy gyakornoki programot szállással. Tulajdonképpen bármilyen munka érdekelne (ami szexmentes). Van valakinek valami jó ötlete ezügyben?

Figyelt kérdés
Agrármérnökként végeztem az egyetemen, angol középfokú nyelvvizsgám van és jól beszélem nyelvet, de olaszul nem beszélek.
2011. márc. 24. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért pont Olaszországban akarsz dolgozni?
2011. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menjünk ki narancsot termeszteni,én szívesen veled mennék!:)
2011. márc. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért szeretnék oda menni, mert úgy tűnika szívem másik fele ott van ezért mennék oda, aztán majd meglátjuk hogy mi lesz, meg amúgy olaszországot is kedvelem,

a kérdés jogos:)

2011. márc. 24. 19:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
akkor kezdj
2011. márc. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
lemaradt a többi, szóval kezdj el gyorsan olaszuil tanulni, és több esélyed lesz. sok sikert
2011. márc. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hogy érted,hogy a szíved másik fele ott van?Beleszerettél Rómába,vagy egy ott élő pasiba?Esetleg mindkettő?:o
2011. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!